SRT Yayın Akışı - 26.09.2021
Son Dakika

BU YARIŞMANIN KAYBEDENİ YOK10 Eylül 2021 - 11:45, Cuma

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli Eğitim işbirliği ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü münasebetiyle ilkokullar arası ödüllü Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenleniyor.

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli Eğitim işbirliği ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü münasebetiyle çocuklarımıza küçük yaştan hayvan sevgisini aşılamak amacıyla Akyazı dahilindeki tüm ilk ve ortaokullarda öğrenim gören 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. İlkokullar arası ödüllü Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenleniyor. Her katılan öğrencinin mutlaka bir ödül aldığı yarışmada her kategoride 1’inci olan 3 kişiye bisiklet, 2’nci olan 3 kişiye mini tablet ve 3’üncü olan 3 kişiye ise akıllı saat hediye edilecek. Ayrıca her katılımcıya kırtasiye çantası, katılım belgesi ve sinema bileti verilecek. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü Ödüllü Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmasına katılmak isteyen tüm öğrenciler sunulan yarışma şartnamesindeki katılım şartlarını yerine getirerek kendi okuluna başvuru yapabilecek ve daha detaylı bilgileri okul müdürlüklerinden alabilecekler. Yarışmada eserlerin son teslim tarihi ise 13-24 Eylül tarihleri arasında olacak. Murat UYGUN

Bu haber toplam 127 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar