SRT Yayın Akışı - 26.09.2021
Son Dakika

ÇOK İYİ GERİ DÖNÜŞÜMLER ALDIK10 Eylül 2021 - 17:44, Cuma

Proje Yöneticisi Doç. Dr. Gökçen Göçen Özdemirel “TÜBİTAK 4004 Doğa ve Bilim Okulları Kapsamındaki Yazdıkça Yazıyorum 2 Projesi’nin ilkinin çok büyük geri dönüşümlerini aldık ve almaya devam ediyoruz” dedi.

Proje Yöneticisi Doç. Dr. Gökçen Göçen Özdemirel “TÜBİTAK 4004 Doğa ve Bilim Okulları Kapsamındaki Yazdıkça Yazıyorum 2 Projesi’nin ilkinin çok büyük geri dönüşümlerini aldık ve almaya devam ediyoruz. Umuyorum ki bu yıl 2’incisi gerçekleşen projemizin daha büyük dönüşümleri olacak. Yazmaya, yazma becerisine ve eğitimine dair sözü edilen sorun, önem ve hedefler doğrultusunda bu proje kapsamında sınıf ve Türkçe öğretmenlerine yaratıcı yazma becerisine yönelik eğitim vermek ve ardından öğretmenlerin sınıflarında uygulayacakları yaratıcı yazma etkinlikleri ile öğrencilerinin yazmanın eğlenceli bir etkinlik olduğuna inanmaları, öğrencilerin yazı yazabildiklerini görmeleri, yazma süreci boyunca kendi gelişimlerini izleyebilmeleri ve yazma sürecinin sonunda bu sürecin bir çıktısı olarak yazarı oldukları bir kitaba sahip olmaları amaçlanmaktadır. Bine yakın başvurunun içinden maalesef ki çok küçük bir sayıyı içinden seçmek zorunda kaldık. Fakat inanıyorum ki buradan kendilerine katkı sağlayacak öğretmenlerimizde büyük bir kitleye hitap edecekler ve kendi illerinde öğrencileri ile projeyi uygulayacaklar” dedi. Mesut ÇAYIR

Bu haber toplam 80 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar