SRT Yayın Akışı - 26.09.2021
Son Dakika

KÜÇÜK YAZARLARIMIZIN KALEMLERİYLE HAYAT BULMUŞ OLAN KİTAP10 Eylül 2021 - 17:45, Cuma

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Böyle bir projenin öykü ve edebiyat ilgililerine kazandırılmasına katkı sağlamış olmak benim için de bir gurur kaynağıdır” dedi.

Projenin ortaklarından olan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Böyle bir projenin öykü ve edebiyat ilgililerine kazandırılmasına katkı sağlamış olmak benim için de bir gurur kaynağıdır. Proje dolayısıyla hazırlanan değerli kitabının ve projenin her aşamasında emeği geçen bütün öğretmen, öğrenci ve tüm emektarlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu proje kapsamında elimize ulaşan kitap saygıdeğer küçük yazarlarımızın kalemleriyle hayat bulmuştur. Yazdığı eserlerle şimdiden silinmez izler bırakan çok değerleri yavrularımızın ve değerli öğretmenlerimizin bu vesile ile tarihte bir yeri oldu. Bu yıl ikincisi olan TÜBİTAK 4004 Doğa ve Bilim Okulları Kapsamındaki projemiz tüm ortaklarımıza ve katılımcılara hayırlı olsun” dedi.

MİNİK YAZARLARIN İMZA TÖRENİ

Sapanca İlkokulu öğretmenlerinden; Ufuk Özdemir, Abdul Kadir Türkmen, Gültekin Çil, Meltem Karabudak, Okan Bayındır, Seyide Yaman’ın büyük emeklerinin olduğu projede bu yıl Seyide Yaman’ın sınıfı 2-E öğrencilerinin yazdıkları öyküler kitaplaştırıldı. Program sonunda 2-E sınıfının minik yazarları yazdıkları kitapları imzaladılar ve katılımcılara takdim ettiler. İmza Töreninin ardında protokol ve misafirler Sapanca Belediyesi ve Sapanca Halk eğitim Müdürlüğü öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı el emeği sergisini ziyaret ettiler. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 72 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar