SRT Yayın Akışı - 20.10.2021
Son Dakika

SAADET SAKARYA'YA ANKARA'DA EĞİTİM VERİLDİ12 Ekim 2021 - 12:38, Salı

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı, Genel Merkezin organize ettiği eğitim programına katıldı. İl birim başkanları, ilçe başkanları ve ilçe birim başkanlarının katıldığı eğitim programı 9-10 Ekim’de Ankara Genel Merkez binasında yapıldı.

Eğitim programı ile ilgili basına yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Eğitim Başkanı Enes Berat Gürler, “Büyük bir heyecan ve disiplin içerisinde eğitim kampımızı Genel Merkezimizin organizesi ile icra ettik. Bizlere bu güzel imkanı sağlayan Genel Merkez çalışanlarımıza ve Genel Merkez Eğitim Birim başkanlığına çok teşekkür ediyorum. Malumunuz olduğu üzere geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz İl kongremizin ardından pandemi koşullarınında kısmen hafiflemesiyle birlikte ilçe ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, basın buluşmaları, Geçim İttifakı çalışmaları, mahalle temsilcileri eğitimi ve üye hamlesi gibi bir çok program icra ederek çalışmalarımıza hız verdik. Önümüzde de zamanından önce yapılmasını beklediğimiz bir seçim var. Bizler Partimizin görüş ve düşüncelerini, ülkemizin ekonomide, dış politikada, adalette yaşadığı sorunlara ilişkin çözüm önerilerimizi milletimize daha etkin ve organize bir şekilde aktarmak için tüm teşkilat mensuplarımızı Genel Merkezimizin organize ettiği eğitim programına dahil ettik.

KARAMOLLAOĞLU DA KATILDI

Birim Başkanları eğitiminden sonra çok kıymetli Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu'nu teşkilat mensuplarımız ile birlikte dinleyip, bilgi ve tecrübelerinden istifade etme imkanı bulduk. Genel Başkanımıza önümüzdeki dönemde sonuç odaklı, daha organize ve disiplinli bir şekilde teşkilat çalışmalarımızı gerçekleştirerek partimizi hem Sakarya’da hem de ülkemizde en büyük parti yapacağımız noktasında söz verdik ve eğitim programımızı sonlandırıp Sakarya’mıza dönüş yaptık” şeklinde konuştu.  Murat UYGUN

Bu haber toplam 60 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar