SRT Yayın Akışı - 20.10.2021
Son Dakika

HOŞGÖRÜ SEMİNERİ DÜZENLENDİ13 Ekim 2021 - 13:18, Çarşamba

Geyve Anadolu Lisesi kültürümüzü yaşatmak için hoşgörü semineri düzenledi. Geyve Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Akkuş, Toplumda yozlaşan değerlerimize sahip çıkmak, yaşatmak amacıyla bu semineri düzenledik” dedi.

Geyve Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Akkuş konuyla ilgili şunları söyledi: 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı Değerler Eğitimi Kapsamında öğretmenlerimiz tarafından hoşgörü semineri düzenlendi. Toplumda unutulmaya yüz tutan değerlerimizi unutturmamak için, okulumuzda her ay bir değerimizi öğrencilerimize sunmaya çalışacağız. Eylül ayının konusu olan hoşgörü, öğretmenlerimiz Mahmut Sami Dağdelen, Oğuz Kağan Timur, İlhan Türk ve Turgay Küçüktepe tarafından icra edildi. Toplumda yozlaşan değerlerimize sahip çıkmak, yaşatmak amacıyla bu semineri düzenledik. Öğretmenlerimiz ayrıca değerler eğitimi panosu hazırladılar. Kendilerine teşekkür ederim. Mehmet AYDOĞAN

Bu haber toplam 62 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar