SRT Yayın Akışı - 20.10.2021
Son Dakika

Spor Birikimimizi Şehre Sunmaya Hazırız13 Ekim 2021 - 14:48, Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

Sakarya 2021 Yılı Sporun En’leri Ödül Töreni’nde ‘Altın Yıllar Hizmet Ödülü’ne layık görülen SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Mirzeoğlu, sahip oldukları birikimi şehrin hizmetine sunmaya hazır olduklarını söyledi.

ÖDÜLÜ ÜNİVERSİTE ADINA ALIYORUM

SUBÜ’nün vizyonu ve Spor Bilimleri Fakültesi’nin akademik potansiyeli ile Sakarya’ya ve Sakarya’da spora katkı sunmaya çalıştıklarını kaydeden Dekan Prof. Dr. Nevzat Mirzeoğlu, “Layık görüldüğümüz bu ödül sorumluluklarımızı bir kat daha arttırdı. Sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve fiziksel imkânlarımızı tüm paydaşların ve Sakarya’nın hizmetine sunmaya hazırız. Bu kapsamda paydaşlarımızla iş birliği protokolleri imzalamaya devam ediyoruz. Biz 1.500’ü aşan öğrenci sayımızla şehrimizde sporun ve sosyal yaşamın dinamizmi olmaya adayız. Sporun ve sporcunun geliştirilmesinde çok önemli bir teşvik kaynağı olan ödül töreninin düzenlenmesinde emeği geçen herkesi kutluyor, bu anlamlı ödül için organizasyon ekibine teşekkür ediyorum. Ödülü kurumsal hizmetlerimizin bir karşılığı olduğu düşüncesiyle üniversitemiz ve fakültemiz adına alıyorum” diye konuştu. Mesut ÇAYIR

Bu haber toplam 52 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar