SRT Yayın Akışı - 20.10.2021
Son Dakika

GENEL BAŞKANI AĞIRLADILAR13 Ekim 2021 - 18:35, Çarşamba

Tüm Sağlık Çalışanları Derneği (TÜSÇAD) Bursa Genel Başkanı Metin Aldunal, Sakarya Sağlık Çalışanları ve Emekliler Derneğini ziyaret etti

Tüm Sağlık Çalışanları Derneği (TÜSÇAD)  Bursa Genel Başkanı Metin Aldunal,  Sakarya Sağlık Çalışanları ve Emekliler Derneğine (SASÇED )  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Başkan Mahmure Çolak ve diğer yöntem kurulu üyeleri Aldunal'a ev sahipliği yaptı. Yapılan ziyarette, sağlık çalışanlarının sorunları masaya yatırılırken, pandemi süreci içinde sağlık çalışanlarının büyük gayret ve özveri göstererek, görevlerini yerine getirdiği vurgulandı. Metin Aldunal, kendisine gösterilen ev sahipliğinden dolayı, Çolak ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Bu haber toplam 61 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar