SRT Yayın Akışı - 28.01.2022

Son Dakika

SUBÜ VE TÜRK TRAKTÖR’DEN İŞ BİRLİĞİ GÖRÜŞMESİ7 Aralık 2021 - 15:44, Salı

Haberin Fotoğrafları

SUBÜ Ziraat Fakültesi yönetimi Türk Traktör’ün Erenler’de bulunan fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette geliştirilebilecek iş birlikleri değerlendirildi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Ziraat Fakültesi yöneticileri, Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan Türk Traktör’ün Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan fabrikasını ziyaret etti. Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Taki Demir, Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin İrfan Balık ve Fakülte Sekreteri Emre Erdoğdu’dan oluşan heyete Türk Traktör Erenler Fabrikası Müdürü A. Özkan Aksoy tarafından tanıtıcı bir sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından üniversite ve iş dünyası iş birliği çerçevesinde geliştirilebilecek proje fikirleri, araştırma-geliştirme çalışmaları ve +1 Eğitim Modeli’nin sağlayacağı çok yönlü katkılar ele alındı. SUBÜ heyeti son olarak 222 bin 110 metrekare açık alana ve 68 bin 613 metrekare kapalı alana sahip fabrikanın boyahane, montaj hatları ve kalite kontrol laboratuvarlarında incelemelerde bulundu. Murat UYGUN

Bu haber toplam 113 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar