SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

Kent Park’ta sinema keyfi5 Temmuz 2014 - 10:54, Cumartesi


Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kent Park’ta açık havada sinema keyfi yaşandı. Aileleri ile seyir alanını dolduran Sakaryalılar, Yönetmen Semih Kaplanoğlu’nun Bal filmini büyük bir keyifle izledi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 21. Ramazan Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin birçok noktasında birbirinden renkli etkinlikleri Sakaryalılarla buluşturan etkinlik takvimi kapsamında açık havada sinema keyfi yaşandı. Aileler sevdikleri ile Kent Park Sahnesi’ne kurulan dev platformda yönetmenliğini Semih Kaplanoğlu’nun üstlendiği ‘Bal’ filmini izleme ayrıcalığını yaşayan Sakaryalılar, keyifli bir gece geçirdi. Babasının kaybolmasının ardından küçük Yusuf'un yaşadığı derin psikolojiyi beyazperdeye taşıyan filmde zaman zaman duygu yüklü anlar da yaşandı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, açık hava sinema gösterimlerinin Kent Park ve Sakaryapark’ta Ramazan Ayı boyunca devam edeceği belirtilerek, etkinliklere tüm Sakaryalılar davet edildi

�q aahW� 0�� �nlüğü bozulan, eşi ile ayrı illerde çalışmak zorunda kalan memur mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verse bile 2 yıl bekleyecek" dedi.

 

 

TASARI GERİ ÇEKİLMEZSE İŞ BIRAKACAĞIZ

 Anayasada açıkça mahkeme kararlarının niteliği konusunda düzenlemelerin yer aldığını anımsatan Varol, "21 Şubat 2014 tarihli ve 6526 sayılı kanun ile 2577 sayılı İdari Yargılama Usul Kanunun 27. ve 28. maddelerinde değişiklik yapan hükümetin, aradan dört ay geçmeden böylesi bir önergeyi kanunlaştırmaya çalışmasının gerekçesinin izah edilmesi gerekmektedir. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Büro-Sen olarak, Torba Yasa'da görüşülen memurun iş güvencesine göz diken bu tasarının yasalaşması halinde tüm Türkiye'de 450 bin mensubumuz ile iş bırakacağımızı, yasa tasarısının çekilmesi ve memurun iş güvencesinin korunması için her platformda mücadele edeceğimizi kamuoyuna saygı ile duyururuz" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur