SRT Yayın Akışı - 28.01.2022

Son Dakika

REKTÖR SARIBIYIK’TAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI10 Ocak 2022 - 17:22, Pazartesi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, “Gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden, doğru ve dürüst habercilik için emek sarf eden tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Sarıbıyık mesajında, “Teknolojinin ilerlemesi, bilginin hızlı bir şekilde yayılarak tüketilmesi, kentleşmenin artması ve dünya genelinde sorunların çoğalmasıyla haber akışının her daim canlı olması ve bununla birlikte doğru içeriğin hızlı bir şekilde iletilmesini gerektiren bir dönemde yaşıyoruz. Böylesi bir dönemde gazetecilik mesleğini yapmanın ve haber peşinde koşmanın yükü de her geçen artıyor. Gazeteciler; beklentilerin arttığı, iletişim kanallarının çeşitlendiği ve ilgi çekmenin zorlaştığı bir süreçte zor bir mesleği icra ediyor. Yoğun bir tempoda gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden, doğru ve dürüst habercilik için emek sarf eden tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum. Toplumun sağlıklı bilgiye ulaşması için her biri önemli birer nefer olan gazetecilerimize kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Bu haber toplam 105 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar