SRT Yayın Akışı - 28.01.2022

Son Dakika

EMNİYETİNDE ROTASYON!13 Ocak 2022 - 18:16, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya kurum içerisinde rotasyona gitti. İl Emniyet Müdür Yardımcılarının sorumluluk alanları da dahil büyük görev değişimi yapıldı.

SAKARYANIN HUZURU

Personeliyle devamlı sahalarda olan, alınan tedbirleri yakından takip eden, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, rotasyonlar sayesinde deneyim kazanan ve işinde uzmanlaşan personelle "Sakarya'nın huzuru, bizim gururumuzdur" anlayışıyla, Sakarya’nın bir huzur adası olması için yoğun bir çalışma sarf ediyor. Bu kapsamda Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nde İl Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ve Şube Müdürlerinin görev alanları ve görev yerlerinde değişiklik yapıldı.

YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

İl Emniyet Müdürlüğü’nde İl Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ve Şube Müdürlerinin görev alanları ve görev yerlerinde değişiklik yapıldı. Yapılan son değişiklik ile;İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tansu Yıldırım’a; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suç.Mücadele Şube Müdürlüğü

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürlüğü bağlandıİl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Osman Aral’a; Asayiş Şube Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, Göçmen Kaç. Müc.ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü,Merkez İlçe Emniyet Müdürlükleri birimler bağlandı.

İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDE DEĞİŞİM;

Serdivan İlçe Emniyet Müdürlüğü 4. Sınıf Emniyet Müdürlü’ne Sibel Özkan, Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan, Adapazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Güven Alan, Erenler ve Arifiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 4.Sınıf Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Başkomiser Mustafa Kökağaç getirildi.

ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNDE DEĞİŞİM;

Çocuk Şube Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Özay Başkent Yıldırım , Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Ali Üzmez, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne 3.sınıf Emniyet Müdürü Serkan Duran, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü’ne 4. Sınıf Emniyet Müdürü Taner Tuncer, Personel Şube Müdürlüğü’ne Komiser İlker Yasin Şişman, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne Komiser Arzu Koçak, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne Komiser Cihat Avşar, Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne Komiser Yardımcısı Alpay Ateş, Medya Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’ne Komiser Yardımcısı Eray Çoban getirildi.

Bu haber toplam 117 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar