SRT Yayın Akışı - 28.01.2022

Son Dakika

HAYATİ İNANÇ SEVGİSİ SALONA SIĞMADI14 Ocak 2022 - 17:39, Cuma

Haberin Fotoğrafları

Sapanca Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Yazar Hayati İnanç, ‘Can Veren Pervaneler’ isimli söyleşisiyle Sapanca’da sevenleriyle buluşturdu.

Sapanca Belediyesi ve Cabir Otel tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinliğe Sapanca Kaymakamı Abdürrezzak Canpolat, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Cabir Grup Başkanı Mustafa Uğur, belediye meclis üyeleri, Cabir Otel Genel Müdürü Arif Tanta, siyasi parti temsilcileri, çeşitli kurum yetkilileri ve çok sayıda kültür- sanat dostu katılım sağladı. Sapanca Turizm Fakültesi salonunda gerçekleşen söyleşide yüzlerce vatandaş, konuşmacı İnanç’ı dinlemek için hazır bulundu. Bir buçuk saat sahnede kalan yazar hayatı daha anlamlı kılmaya dair konuları, kendine has üslubuyla ele alıp divan edebiyatından örnekler vererek anlattığı hikâyelerle taçlandırdı. Yüzlerce vatandaşın katılım sağladığı programda, salondaki tüm koltukların ve basamakların dolması dikkat çekti. Hayati İnaç sevgisi Sapanca Turizm Fakültesi Salonunda doldu taştı. Mesut ÇAYIR

Bu haber toplam 105 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar