SRT Yayın Akışı - 28.01.2022

Son Dakika

MTTB'DEN AÇIKLAMA14 Ocak 2022 - 17:49, Cuma

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanlığı, 2022 yılının “Kudüs Yılı” olarak ilan edilmesinin ardından Orhan Cami Meydanı’nda basın açıklaması düzenledi.

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanlığı, 2022 yılının “Kudüs Yılı” olarak ilan edilmesinin ardından Orhan Cami meydanında basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasında konuşan MTTB Sakarya İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, “Din-i Mübin İslam'ın ilk kıblesi Mescid-i Aksâ'yı hudutları içerisinde muhafaza eden Kudüs, tarihten bu yana biz Müslümanların bir Hilal mücadelesi olmuştur. Mukaddesatımızın değişmeyen sac ayaklarından olan bu kadim bölgenin, her zaman ve her zeminde ceddimizden işaretle barışın, düzenin, suhuletin ve medeniyetin çıkış noktası haline tekraren gelmesi adına atılacak her adım boynumuzun borcudur” dedi.

Bu haber toplam 120 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar