SRT Yayın Akışı - 22.08.2019
Son Dakika

İstek ve Şikayetleriniz

Gönderen : Gülenay15 Temmuz 2016 - 22:01, Cuma

Sayın yetkililer Karasu aşağıaziziye mahallesi 434/49 parselde bulunan ve hazine arazisi olarak bilinen taşınmaza Lion clup adında bir gece kulübü açılmıştır. Bu arazinin bir şekilde kiralandığı, belediyenin bunu kitabına uydurduğu söyleniyor. Bildiğimiz kadarı ile hazine arazileri içkili gece kulubü işletmek amacıyla kiraya verilmez. Saat 22.00 den sonra sabah 03.30 a kadar bütün çevresini rahatsız eden ve çıkanların çevrede gayri ahlaki davranışlarda bulunduğu, Hertarafı konutlarla çevrili olan HAZİNE ARAZİSİNDE nasıl böyle bir işletmeye izin verilir. Bu halka hizmet değil HALKA EZİYETTİR!! Bu arazinin nasıl ve gerçekte ne amaçla devletten kiralandığı hakkında araştırmalarınızı rica ediyoruz. Lütfen Konuyu Sayın Güven Hasbaş'ın dile getirmesini istiyoruz. Kendisine güveniyor ve inanıyoruz. Saygılarımızla.

Gönderen : Demet Sinem1 Haziran 2016 - 20:47, Çarşamba

Siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz ? Şuan on dakikadır nerdeyse hatta bekliyorum Canlı yayına bağlanmak için bekleyin diyor sürekli aynı bant dönüp duruyor. Yarışma yapıyor gibi gösterip kendi çevrenizin mi aramasını sağlıyorsunuz ? Ben aradığımdan beri sözde 7kişi bağlandı. Bu kadar zamanda yayına bağlanamıyor olmak mümkün değil ! Yalan dolan sahtekarlık dolandırıcılık diyorlardı hep inanmıyordum arayayım dedim ama doğru bağlanma falan yok yayına! Şimdi siz yoğunluk falan diyeceksiniz ama yalan hangi yoğunluk neyin yoğunluğu bu ? Çünkü hatta beklettikçe cebinizi dolduruyorsunuz on dakikada 100tl fatura gelecek bana ! Daha da kapatmasam bekliyordum ! Şikayet edeceğim sizi. Elbet size karşı da yasal yollarla mücadele vardır ! Hak hukuk nedir biliyorsanız eğer bunun da bedelini ödeyeceksiniz elbet. Bu dünya olarak da düşünmemek gerek her şeyi. Gerçekten o paraya umudunu bağlayıp varını yoğunu son parasını faturaya verecek insanlar var bu memlekette ! Utanın utanın yaptığınızdan ! En kötü şey umut hırsızlığıdır siz orda on bin TL kazanıp borcunu ödeyecek çocuklarına kıyafet alacak yemek yedirecek insanların umudunu çalıyorsunuz ! Allah bilir mail adresiniz de yanlıştır yazdıklarım gelmez! Zaten sabit kanal telefonlarınız da cevap vermiyor. Ben Sakarya lıyım, İstanbul da işim bittiğinde de adresinize gelicem eminim o da yanlış adrestir ! Yazıklar olsun !

Gönderen : dursun26 Mayıs 2016 - 13:28, Perşembe

Uzun zamandır özellikle bazı reklam amaçlı radyolarda ve tv lerde cinsel içerikli ürün satışlarında "GERGEDAN BOYNUZU" adı altında kilosunun 60.000 dolar olduğunu ifadeyle ürün satışı reklamları vatandaşa takdim edilmeye çalışılıyor. Bu tür hayvanların avlanması yasakken,gergedan boynuzu satışı bir çok ülkede yasaklanmışken memleketimizde bu ürünlerin satışı neredeyse aleni olmaktadır. Muhtemelen kaçak yasadışı avlanmalar sonucu elde edildiklerini düşünmekteyim.Büyük olasasılıkla da yalan olduğunu tahmin ediyorum. Bu tür vatandaşı kandırmayı amaçlayan,yasadışı mamullerin satışını yapanlar için Türkiye Cumhuriyeti savcılarına suç duyurusu yapmak istiyor ve onları göreve çağırıyorum.Bu reklamları yapan radyo ve tv ler hakkında da yasal işlem yapılması gerekmektedir.

Gönderen : dursun bostancı24 Mayıs 2016 - 16:31, Salı

Güven Bey, Bugün TÜVTÜRK e araç muayenesine gittim.saat 11.30 a randevu vermişlerdi.Sıra numarasını alıp ücreti yatırdık.İnernet sitelerinde 2 saat civarında muayene sırası gelip işinizi tamamlayabilirsiniz diyorlar.Ancak aradan tam 3 saat geçmesine rağmen sıra gelmeyince bir yetkili aradım.Ancak kimseyi muhatap bulamadım.Orada çalışan çocuklar canla başla çalışıyorlar.Bir kişiyi söylediler.Malesef bulamadım. Amir yardımcısıyım diyen birini buldum. Saat 3 oldu.randevu saatim 11.30 bir açıklama bekliyorum sizden dediğimde,sanki lütfen cevap verircesine yüzüme bile bakmadan birşeyler mırıldandı.Bu da beni çok sinirlendirdi ve biraz yüksek perdeden konuştum.Haklısınız dışında bir cevap alamadım. Şimdi : Madem teknoloji çağında yaşıyoruz,orada anonsla veya sms ile bilgilendirilebilirdik. Filan numaraların muayenesi filan satte olabilecek diye.. Madem bu kadar uzun sürüyor o zaman randevu vermeyin biz de bir gün sonra gidelim. İnternet ortamınızdan kaç kişiye randevu verdiğinizi ne kadar süreceğini hesaplamış olmalılar. İnsanlar orada homurdanıyor ama işleri bitince 2 yıl sonra tekrar geleceklerini unutarak ses çıkarmadan gidiyorlar. Tüvtürk işini daha ciddi yapması lazım. Ayrıca 2-3 tane motosiklet vardı. Aynı büyük araçlara yaptıkları gibi motosikletlere de bir bölüm ayırsalar iş çok daha kolay olur. Bu teknoloji çağında,bilgilendirilmeden kimse kimsenin 5 saatini öldürmemeli. Bunu haber yaparsanız sevinirim. Bende çektiğim fotoğraflar da var. onları da gönderebilirim. Bu yıl içinde benim çocukların araçları için 2 kez daha Tüvtürke gittim.Malesef değişen bir şey yok. En az 5 saat alıyor. O zaman randevu almak niye,vermek niye.. Bu 5 saatte bir doktor 5 ameliyattan fazlasını yapıyor. Aracınızla Konyaya kadar gidebilirsiniz. 3 saat daha olursa bir mesai günü olur. selam ve sevgiler.

Gönderen : burcu karahasan20 Nisan 2016 - 00:05, Çarşamba

https://www.youtube.com/watch?v=Vvj-NzdFuEg Merhaba. Biz sosyal hizmet bölümü öğrencileri olarak bir sosyal farkındalık projesi gerçekleştirdik. Oluşturduğumuz videoyu youtube'da yayınladığımız için linkini atıyoruz. Gerekli ve ayrıntılı bilgi ekteki dosyada var. Yayınlamanızı rica ediyoruz, bizim için çok önemli. Teşekkürler

Gönderen : Kemal KOÇÖZ26 Mart 2016 - 12:00, Cumartesi

Bu karmaşık ortamda, Sakarya ili dahilindeki İlkokulların il dışına yönelik bazı illere dair programlayacakları Okul Gezisi etkinliklerinin iptal ettirilerek, onca gezilecek yerleri bulunan Sakarya ili dahilinde "İL İÇİ GEZİ"si şeklinde programlandırılmasının Valilikçe de önerilmesi veya organize ettirilmesi hususu ivedilikle ele alınıp Okullar bu konuda yeniden bilgilendirilmelidir.

Gönderen : Kemal KOÇÖZ25 Mart 2016 - 22:59, Cuma

Bu karmaşık ortamda, Sakarya ili dahilindeki İlkokulların il dışına yönelik bazı illere dair programlayacakları okul gezisi programlarının iptal ettirilerek, onca gezilecek yerleri bulunan Sakarya ili dahilinde "İl İçi Gezi Etkinliği" şeklinde programlandırılmasının Sakarya Valiliğince önerilmesi veya organize ettirilmesi hususu ivedilikle ele alınıp okullar bu konuda yeniden bilgilendirilmelidir.

Gönderen : yagmur semiz6 Ocak 2016 - 15:25, Çarşamba

srt sakarya turksat uydusunda yayınlarına devam etmek istiyor ankaradan basvurular yaparsanız turksat uydusundan saglıklı yayınlar yaparsanız cok sevilecegim srt sakarya turksat uydusunda yayın yapsın..

Gönderen : Kemal KOÇÖZ28 Kasım 2015 - 22:31, Cumartesi

Türkiye genelinde kapatılan birçok Anadolu Öğretmen Liselerinin yerine Fen Lisesi talebinde bulunan o ilçelerin bir kısmında Fen Liseleri hemen açılmıştı.. SAKARYA'nın şirin ilçesi KARASU'da bir dönem eğitim veren Anadolu Öğretmen Lisesi'nin Haziran 2014'te kapatılmışken bu boşluğa dair bir FEN LİSESİ talebinde bulunulmadıysa neden? Türkiye'nin şirin sahil beldesi KARASU'da da bir FEN LİSESİnin açılmasına ihtiyaç varken resmen böyle bir okulun tez açılmasının temini için neden girişimlerde bulunulmuyor? Geleceğin Sahil Vilayeti Namzeti Şirin Karasu'da da bir FEN LİSESİ'nin açılması için yetkililerden süslü oyalayıcı sözler değil, KARASU FEN LİSESİ'nin tez açılabilmesinin kesin kararlılığı beklenilmektedir..

Gönderen : Tuncer Bayram9 Kasım 2015 - 20:44, Pazartesi

Sayın Hüseyin Cumalı; "Milli İradeye Saygı" adı altında yazınıza istinaden yazıyorum; 1) Sayın Turgut Babaoğlu'nun eleştirdiğiniz yazınızdaki paylaşımdaki "KOYDUK MU" ile ilgili bir şey demeyecek misiniz? AK P liler tarafından kullanılan "Koyduk mu" cümlesini neden gündeminize almadınız, o cümleyi kuranlardan mısınız? 2) Sayın başkanın paylaşımında iddia edilen bilgilerden yalan veya size göre asılsız olan bir şey var mı? 3) Eğer paylaşımdaki bilgiler doğru ise ve "Koyduk mu" cümlesine bilerek yer vermediyseniz amacınız fitne üretmektir, haksız mıyım?

Gönderen : ALİ İBRAHİM17 Eylül 2015 - 19:55, Perşembe

srt ilerde nereden yayına başlayacak

Gönderen : Cavit Tetik19 Nisan 2015 - 09:30, Pazar

SRT televizyonunun Türksattan yayını varmı?

Gönderen : Rıdvan tekin30 Aralık 2014 - 15:11, Salı

Slm bizde artık srt nin uydudan yayın yapmasını istiyoruz memleketimizi uyduda görmek istiyoruz lütfen duyarlı olalım lütfen iyi çalışmalar

Gönderen : musa muslu29 Aralık 2014 - 18:42, Pazartesi

gazetenizde yayınladığınız ferizli deki konutların ihaleyle satış haberi doğru değil. Çünkü bendeniz burada kamet ediyorum ve belediye bizim talebimizi sormadı. Buradaki tüm ikamet edenler yaklaşık 30 aile kendilerinden haberi olmadan sanki talep ediyorlarmış gibi haber yazmak doğru bir gazetecilik değildir. Lütfen zahmet eder de doğruluğunu yerinde burada ikamet eden vatandaşlara sorsanız böyle bir talebin olmasının mümkün olmadığını göreceksiniz. Bana ne kardeşim diyorsanız size bir uyarı. Bizim adımıza konuşmak için bizim iznimiz olması gerekir.Bizim adımıza yalan haber uydurmak veya yalan uyduruk bir sözü haber diye yazmak ahlaklı bir gazetecilik değildir. "Oradaki vatandaşların talebi üzerine" ne demektir, bizim böyle bir talebimiz olmadı ki? İsterseniz doğru gazetecilik adına buyurun misafirimiz olun, belgeleri kopyalarını verelim, buradaki olayı lütfen yerinde görünüz sonra ne isterseniz yazınız. Dünya kimseye kalmaz ve dürüstlük hazinedir. iyi çalışmalar dilerim. Musa MUSLU 05353648653 musasmuslu54@hotmail.com

Gönderen : Yunus9 Aralık 2014 - 11:05, Salı

Dün oynanan Sultangazispor - Serdivanspor Maçı öncesi Çekilen Sultangazispor takım resmini isteyecktim.

Gönderen : karadereli26 Kasım 2014 - 11:53, Çarşamba

Mahkeme yolları azalsın. Suç işlenmeden önlensin. Çare “ Şikâyetleri Uzlaştırma Kurulu” Vatandaş sonuç almayan, Polis çağırma, Polise ifade verme, Savcılığa sevk, Ve mahkemeye git- gel’ ler, Yerine; Adalet Bakanlığı, illerde ve büyük ilçelerde, “ Şikâyetleri Uzlaştırma Kurulu” Oluşturmalıdır. * Şikâyet var insanla çözülür, Şikâyet var mahkemeyle. * Adam dairede oturuyor, hiçbir ortak işe uymuyor destek vermiyor. Bir aile yüzünden, Bina bakımsız. Çoğunluğa saygısızlık, Huzura bomba, komşuyu tahrik… Üstüne üstlük, balkonlarda bağırıyor çağırıyor, telefon elde, sigara elde Bina merdivenlerine bahçeye, Caddeye, Komşu bahçesine atıyor. Ailesi de çöplerini. Kirletme kırla, temizleme yok. Üst dairede, merdivenlerde, Gecenin öte saatleri, Kapı çarpmaları, Müzik sesi, bağırma çağırma, ikaz edene düşmanlık. * Vatandaş buraya şikâyetini yazılı olarak yapar; Burada görevli savcı, Avukat ve polis Vb. Dilekçedeki şikâyet hususunda, Araştırmasını soruşturmasını yapar, Hatta telefonlarını dinler, Geçmişlerini inceler, tarafların nasıl bir insan ve ruh halinde olduğuna ikna olur. Yasalara göre mahkeme olursa kimin hangi konularda haksız ya da haklı oldukları tespit edilir. * Verilenen karar, yazı ile taraflara bildirilir haksız olan uyarılır. Haksız olana denir ki, şu şu hususlarda yasalarımıza göre haksızsınız. Bu hal ve tavırlarından vazgeçin. Şu şu yükümlülüklerinizi, şu tarihe kadar yerine getirin. Aksi durumda haklı tarafın, bundan sonraki aynı hususlardaki yazılı şikâyetinde, mahkeme huzurunda verilen ceza iki katı olarak uygulanacaktır. Şu cezaları alabilirsiniz. * Bu kurullar; suça yakın toplum yapısında uyarı görevi görecek, yapılan suçun cezası konusunda bilinçli bireyler bilinçlendirilerek eğitimli hale getirilecektir. Daha ağır sonuçlar veren suçlar işlenmeden önlenecek, maddi ve manevi kayıplar asgariye indirilerek ekonomiye katkı sağlanacaktır. Toplum barışına katkı sağlanacaktır. Diye düşünüyorum. Öneriyorum.

Gönderen : Yağız Bozkurt15 Ekim 2014 - 18:37, Çarşamba

kolay gelsin iyi çalışmalar demirspor futbolcusuyum söğütlü maçının haberlerini yüklemişsiniz emeğinize sağlık fakat sitenizden fotoğraflar açılmıyor telefonada indirilmiyor hata veriyor fotoğrafları mail adresime gönderebilirmisiniz teşekkürler..

Gönderen : Mehmet ERGÜL10 Ekim 2014 - 14:08, Cuma

Merhabalar, Sapanca Eşme Sahilinde Türkiye'nin 4 bir yanından gelen yarışmacılar ile Sazan Balığı yakalama yarışması yapılıyor, Yarışma dün sabah 07:00 de başladı, Pazar günü saat 11:00'de sona erecek, yakalanması mümkün olan 20 kg.ın üzerindeki sazanlar belki haber niteliği taşıyabilir. Yarışma hakkında bilgileri : www.kamader.org.tr sitesinden takip edebilirsiniz. Bilgilerinize.

Gönderen : muhammet çavuş9 Eylül 2014 - 15:52, Salı

sa Erenler Belediyesinde Memur olarak görev yapmaktayım. Amatörce spor muhabirliği de yapmaktayım. Kendime ait fotoğraf makinam var, Anlaşabilirsek boş zamanlarımda gazetenizle çalışmak isterim. Saygılarımla

Gönderen : levent ileriler9 Eylül 2014 - 15:22, Salı

allahınızı sevıyorsanızz mehmet alı catal kım dır boyle bı sevıyesı dusuk yazıyı nasıl yayınlarsınız munubusle eve gıdıp eve kız atan yalancı adp halkını kucumseyemezz nerden geldıyse memnun degıll gerı donsunn

Gönderen : İBRAHİM YILDIKO19 Ağustos 2014 - 12:46, Salı

reklamını yaptıgınız bır insaat fırması

Gönderen : yasin14 Ağustos 2014 - 10:02, Perşembe

radyo sakarya niye yok dinleyemiyoruz koskocaman srt ailesi radyo ile ilgilenmiyormu

Gönderen : kara dereli12 Haziran 2014 - 15:32, Perşembe

KARDEŞLİĞE İHTİYAÇ BÜYÜK “ Müslümanlar kardeştir.” “Birbirinizi sevmedikçe asla iman etmiş olmazsınız.” Bu gün inanan Müslüman birbirini seviyor mu? Hayır, sevseydi börçük pürçük olmazdı. Sevseydi, ezilmezdi. Sevseydi. Kucaklaşırdı. Camide aynı saftaki insan, birbirini seviyor mu? Sıklaştır bakalım safı tokat yersin. Yemedin mi? Bakışları ile öldürür seni saf kardeşin. Küçük çocuk gelmiş azcık gürültü etse .ne kadar sabır eder camideki Müslüman.. Cemaatler var birbirlerine kazık atan. İhvanını seviyor mu Müslüman? Bunu kim yapacak …peygamber vekilleri.. Tebliğ edecek anlatacak. Öğretecek. Camileri gülistana çevirecek kim? İMAMLAR- VAİZLER –MÜFTÜLER. Maaşlar iyileşti çok şükür. Gelecek Devlet güvencesi, altında. Kolay mı? İş bulmak. Beleş lojmanlarda var. Kul hakkı yeniyor mu? Tartışılır. Kuruş kuruş cemaatten toplanır sefaları için. Ampulünü bile dernekten isteyenler varmış. Çoğunun en iyi yaptıkları şey SİYASET NE YAZIK… Oysa ümmetin kardeşliği için camilerde olmamalılar. Anlatmalılar. Vekilliğin büyük vebalı var boyunlarında.. CAMİLER ISSIZ. FARZDA, ZOR MİHRABA YETİŞİYOR İMAMLAR… Vakitten 15 dk önce gelse kıyamet mi kopar. Müslüman kardeşliği bitmiş umurlarında değil. Gelen yoksa kuran oku duysunlar varsa anlat öğrensinler. Haftada bir sohbet sıkar mı imamı? Oysa kabir daha dar. Birazcık işini bilenlerin doluyor camisi. Helaldir alın teri. Onlardan Rabbim razı olsun. Ne olur bilginizle amel edin. Biz dine dindara savaş açan sistemin, son nesilleriyiz. Örneğe, En doğrusuna ve sizlere çok ihtiyacımız var.

Gönderen : oflak karadere29 Mayıs 2014 - 15:48, Perşembe

"ALLAHIN SELAMI VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN". ACİZANE , aklım fikrim yettiğince, yazdığım aşağıdaki"KIRIN KAPİTALİZMİN DİŞİNİ" başlıklı yazımın yayınlanmasından memnun kalacağım. Selam ve saygımla. KIRIN KAPİTALİZMİN DİŞİNİ "ALINTERİ" Sömürülüyor. Adil paylaşım hasreti bitsin. Devlet, İŞADAMI HER KİMLE OLACAKSA Otursun, Ülke insanına ve emeğine değer verilsin. Memur işçi değil ’de; “Çalışan” olsun. 1. “Hiçbir işveren, çalışana 2 yıllık deneme ücretinden başka, en düşük memur maaşından az maaş veremesin. Artışlarda kamu ile aynı zamanda aynı oranda olsun. Bu yasa ile de kalıcı olsun. 2. Ağır emek isteyen yerler belirlensin. Buralardaki maaşlar için, yüzdelik bir artış yasa ile koyulsun. En düşük memur maaşlarına gelen artışlar 2-3 kat olarak uygulanabilir. 3. Devlette yüksek vergi oranlarını düşürsün. Bütçesinden kısıtlayarak insana ve emeğe katkı sağlasın. Kapitalizmin yönü, adil devlete dönsün. Hiç olmazsa büyük israflar, yüksek maaşlar kalkar. Üst tabaka sınıfı azalır ya da ortadan kalkar. Ayrıcalıklar Arpalıklar ayağını denk atar. Sıkı denetim olur. Kalkınma asla durmaz. Âmâ emeğe insana değer artar. Topluma huzur gelir kardeşlik gelir. EMEKLİLİK Emekli mevzuatı değişsin. Çalışılan yıllara göre maaş baremi oluşturulsun. · 10-yıla kadar aynı maaş. · 10-14 yıla kadar aynı maaş-(arada yıl farkı 4olsun) · 14-18 yıla kadar aynı maaş · 18-22 yıla kadar aynı maaş · 22-26 yıla kadar aynı maaş · 26-32 yıla kadar aynı maaş(arada yıl farkı 6 olsun. Yaşlanmaya başlanıyor. Emekliye teşvik.) · 32-sonrası aynı maaş. Eski yeni emekli uçurum farkı kalsın. Artışlar memur maaşı artışına endekslesin. EMEKLİDE ARTI KRİTERLER, · ÜST DÜZEY · HİÇ EVSİZ · EĞİTİMDE ÇOÇUĞU VAR · EVLENMEMİŞ ÇOCUĞU VAR · SAKAT AİLE BİREYİ VAR EMEKLİ MAAŞI Genel olarak; TAVAN EN DÜŞÜK DEVLET MEMURU MAAŞI OLSUN. KİŞİ ÇALIŞIRKEN ÇOK KAZANSIN. EMEKLİDE DE DİĞERLERİNDEN FARKLI YAŞAYACAKSA BUNU DA BİRİKİMİ İLE YAPSIN. KRİTERLERE GÖRE EMEKLİ MAAŞLARI ÜST DÜZEYDE; (CUMHURBAŞKANLIĞI-BAŞBAKANLIK-GENELKURMAY BAŞKANLIĞI-DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI) Üst düzeyde bu tavana sınır getirilisin. Genel tavandan 3 kat fazla artırılabilsin. BÜTÜN MAAŞ ARTIŞLARI · Memur maaşına endekslensin. EMEKLİ ÇALIŞMAZ. ÖMRÜNÜN YA SON BAHARI YA DA KIŞINDADIR. İNANÇLARIMIZDA DA FARK GÖZETİLMEKSİZİN YAŞLIYA HÜRMET VARDIR. HEPSİNİNDE HUZURLU VE SIKINTISIZ YAŞAMAYA HAKKI VARDIR. PAZAR AYNIDIR. DOMATESİ ESKİ EMEKLİYE UCUZ YENİYE PAHALI SATILMIYOR. AYNI YIL ÇALIŞMIŞA, MAAŞ FARKI HAKSIZLIKTIR. YAHU İNANÇLI İNSANLAR DOLDURMAYA BAŞLADI MAKAMLARI, BİRŞEYLER DEĞİŞMEYE BAŞLASIN. SİSTEME ALIŞIVERMESİN HER GELEN İDEALLERİ, AKİDELERİ OLAN YÖNETİCİLER. KIRILSIN YAVAŞ YAVAŞ ŞU VAHŞİ KAPİTALİZMİN DİŞİ. ÖNERİLER SAÇMA BULUNSADA BEN TOPYEKÜN ALINTERİNE SAYGI İSTİYORUM. TER AKITANIN HAKKI YENMESİN. HELE KARNI HİÇ AÇ KALMASIN İSTİYORUM. SELAM VE SAYGIMLA.

Gönderen : Necat Öztürk16 Mayıs 2014 - 20:29, Cuma

Merhaba Bey... Ben İşitme Ve Konuşma Engelliyim... Erenler Oturuyorum... Sakarya TV HABER İçin İşaret Dili Program Lazım.... LÜTFEN Yardımcı Olur mu Sakarya TV HABER İÇİN CANLI LÜTFEN YARDIMCI OLUR MU HABER ANTIYOR LAZIM AMA SAKARYA TV HABER İŞARET DİLİ PROGRAM LAZIM AMA ARKADAŞAR İŞİTME ENGELLİ İÇİN AMA KULAĞIM KONUSMUYORUM DUYMUYORUM ZOR NASIL AMA TV HABER İŞARET DİLİ PROGRAM KULLANIYOR LAZIM..... NECAT ÖZTÜRK ( İŞİTME ENGELLİYİM) 0535 557 25 04 LÜTFEN MESAJ YAZIN.... ARADI YAPMA BEN İŞİTME ENGELLİYİM MESAJ YAZIN ÇOK DİKKAT ETSİN..

Gönderen : Tekin Ayyıldız4 Mayıs 2014 - 02:07, Pazar

Merhaba,Evren tv,yi avrupa,dan izleme İmkanımız var mı? iyi yayınlar.

Gönderen : yusuf dirim23 Nisan 2014 - 15:40, Çarşamba

ana sayfa da neden chp nin resmi var siz partici misiniz?

Gönderen : ismail kotan7 Mart 2014 - 17:55, Cuma

selam.06.03.2014 de kadın doğum evine acilden girdim çocuk ani rahatsızlandı.ve manzara korkunç 1 doktor en az 100 kişi önümde kalabalık koyun sürüsü gibi bekliyoz acil serviste en az yarım saat geçti gelenlere görevli kayıt yetiştiremiyor.yani kısacası rezalet 1 doktor ve en az 100 hasta doktor o hastanın nesine bakacak ne yapacak çok merak ediyorum.ve maalsef muayene olamadan çıktık.gereken yapılmalıdır ssk' ya para veriyoruz hizmet yok .acile ne zaman gitsem genellikle hep berbat.devletin bunlara her türlü desteği verdiğini ama oradaki hekimlerin görevi istismar ettiği kanaatindeyim bu konuyla ilgili videomda vardır.haber niteliği taşırsa size verebilirim.zaten facebookta da kendi adresimde bu rezilliği paylaştım.başarılar

Gönderen : REMZİ TAN6 Şubat 2014 - 15:14, Perşembe

SAPANCA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE ŞEF OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. GENEL MERKEZİ KOCAELİ İLİMİZDE OLAN EĞİTİM VE BİLİM ÇALIŞANLARI ADI ALTINDA SENDİKA KURDUK. BU SENDİKANIN SAKARYA İL BAŞKANIYIM. SAKARYADAKİ ÜYE YAPABİLECEĞİMİZ MEMUR ARKADAŞLARIMIZA ULAŞMAK İÇİN GAZETENİZDEN BİR DUYURU YAYINLAMAK İSTİYORUZ. BU DUYURUMUZU ÜCRETSİZ YAYINLAYABİLİRMİSİNİZ. YAYINLAMA DURUMUNUZDA DUYURU METNİNİ GÖNDERECEĞİM. SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

Gönderen : ferruh dinç1 Şubat 2014 - 14:21, Cumartesi

Neyin mücadelesini verdiğimi bilmeden haber yaptığınız ve başlikla gazetenizin baş sayfasında verdiğiniz başlikli haber için iyi niyetimle sölüorum beni rencide ettiniz mücadelesini bilmediğiniz konu hakkında nasıl haber yapıyorsunuz..? suç duyurusunda bulunacam.

Gönderen : Burak14 Aralık 2013 - 14:36, Cumartesi

Hüseyin Cumalı isimli yazarınız gerçek adını açıklayabilir mi acaba? Google üzerinden aldığı rakamları "belgeler sunduk" diye şişirerek bir çok yayını olan bir üniversite hocasına bol keseden laf söylüyor. Doğru ya da yanlış ama özellikle merak ettiğim şey yalakalığın boyutunu ayarlayamayan bu arkadaşımız Ayhan Şengil'le Rüstem Keleş'in diyalog kurup kurmadığını nereden biliyor? Bu arkadaş SASKİ çalışanı mı? Bu açıklama bu arkadaşı niye bu kadar yaralamış, sanane isteyen istediğini der, belediye sana para mı veriyor yazı yaz diye? Sen kimsin, seni kim tanıyor ki bu şehirde? İki rakamı kopyala/yapıştır la gazeteci mi oldun?.....Adam saskinin sitesindeki linki veriyor belge buldum diyor :) Kendisini gazetecilik ahlakı olmadığı için uyarmanızı rica ediyorum. Bu şekilde cahil yazarlarınız olduğu sürece okunma sayınız düşer! Şahsen ben her yerde kötü reklamınızı yapacağım. Yazarların yazılarının altına yorum yapma bölümü ekleyin de kim ne düşünüyor haklarında bir okuyun derim, hodri meydan!!!

Gönderen : samet soyudoğru27 Ekim 2013 - 15:07, Pazar

türksat uydusunda yayın yapan srt ile karıştırıyoruz sizi ayrıca öğrendim srt ile ilgili patentleri bile yok mega ajans diye patentleri var hakkınızı yedirmeyeceğinizi düşünüyorum beni yurt dışından arayan arkadaşlarıma hep okanal değil açıklması yapıyorum lütfen artık sizi uyduda görmek istiyoruz sakryalı bir vatndaş olarak

Gönderen : baris15 Eylül 2013 - 11:32, Pazar

TürksatKSRT TV uydusundan yayın yapmaya davet ediyorum.Artık SAKARYa gibi güzide bir kentimizi de uydudan izlemek istiyoruz.