SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

AH SEN 28 ŞUBAT1 Mart 2018 - 08:09, Perşembe


Halil MÜFTÜOĞLU

Yeryüzüne yüzyılda gelecek bir insan, bir dünya lideri, siyaset ve dava adamı, İdealleri çok yüksek, gözü hep zirvede,her zaman’’ neden bu da olmasın’’ diyen,azimli, müşfik, anlayışlı ve sevecen, hiçbir zaman kimseyi kırmak istemeyen, ikaz etmek istediğinde ise 'Sizin iyiliğiniz için bunu istiyorum' diyen, insanların fikri yapısı ve partisi ne olursa olsun dinleyen, hem ülkemizde hem İslam ülkelerine her şeyin  inanç ve azim ile başarılabileceğini ortaya koyan, 54.hükümetin efsane başbakanı rahmetli Prof. Dr. Necmeddin Erbakan mekânın cennet olsun. Kısacası merhum Erbakan anlatılmaz yaşanır. Onu anlatmaya kelimeler yetmez. İşte vatanını, milletini, dinini seven ve gecesini gündüzünü birbirine katarak ülkesine ve milletine hizmet vermek isteyen bu insanın bu hizmetleri engelleyip ülkeyi kaoslara sürüklemek isteyenler  onu engellemek için arka planda İsrail ve ABD nin olduğu 28 şubat post modern darbesini yapmak için bir araya geldiler. "

 

                                  Hocamın hayatında ve sonrasında şubat ayı her zaman aktif rol oynamıştır ve oynamaya devam etmektedir.28 şubat darbesi, vefatı, onunla uğraşanların yargılanmalarının başlaması da hep şubat ayına denk geldi.

 

                              İrtica palavralarının milletimiz tarafından benimsenmesi açısından ülkemizin tüm sendika kuruluşları, ve tezgahlamalar ile kadın dernekleri irtica geliyor palavraları ile sokaklara döküldüler. Piyon Fadime şahin,  Ali Kalkancı, Müslüm Gündüz vs.lerin görevlerini en iyi şekilde yapmaları temin edilmiştir.böylece TSK.leri siyasete çekmeyi başarmışlardı. Zamanın genel kurmay başkanı İ.Hakkı Karadayı  refah yol kurulmadan Anaplı meclis başkanı Mustafa Kalemli’yi arayarak ‘’ Sn. bşk. Bu koalisyon kurulursa hiç olmayan şeyler oluşur’’ zamanın j.gn. Komutanı Teoman Koman Anaplı Hasan Celal Güzel’ e ‘’Hükümetin icraatlarını, gidişatını iyi görmüyorum. Sanmasınlar ki sessiz kalırız. Çok açık söylüyorum böyle devam ederse darbe dahi olabilir’’Dönemin C. Başkanı Süleyman Demirel ‘’Varlığını cumhuriyete borçlu olan her kuruma sesleniyorum.’’Cumhuriyete demokratik laik rejime herkes sahip çıksın’’ inanan insanlara ‘’ habis ur’’ sıfatını yakıştıran yargıtay baş savcısı Vural Savaş’ ın üstüne üstlük birde ’’Anayasal düzeni hukukçularımız koruyamıyorsa bu görevi Türk ordusu yapmalıdır’’ gibi  beyanatlara ilave  aradıkları çevik biri olarak ta  Çevik Bir’i bularak Sincan sokaklarında tankları yürüterek kendisine ‘’ Hükümete balans ayarı yaptık’’ beyanatını verdirmeleri yanında edepsizce zamanın iç işleri bakanı Sn. Meral Akşener için ‘’ o kadını yağlı k….. oturturum’’ demesi yanında kendi sıfatını Erbakan’a atfeden Osman Özbek adlı sözüm ona generalin! dediği ve zamanınYÖK bşk.Kemal Gürüz’ün pürüzlükleri ve ist.ünv.rektörü Kemal Alemdaroğlu’ nun marifetleri! vs.kişilerin yaptıkları ve söylemleri ile 28şubatı hazırlayıp gerçekleştirenler bu yaptığınız haksızlıktan dolayı acaba bu gün utanç duyabiliyormusunuz?

 

                      Halkımızın müreffeh yaşadığı Refahyol hükümetini entrikalarla ne yapıp yapıp post modern bir darbe ile iktidardan uzalaştırdılar. Bunlar huzur! İçinde yaşarlarken hep böyle olacağını zannederek bu günleri  hiç akıllarına getirmediler. Ogünün dokunulmazları için yargılama başladı elhamdülillah. İnancım odur ki  TCK da bir değişiklikle idam çezası geri gelirde isimlerini zikrettiklerim için idam kararı verilirse cellat bulunması hiç te zor olmayacaktır. Altlarından sandalye çekildiği zaman, eziyet görenlerin tümü huzur bulacaktır. Zamanın dirayetli ! puşa sı kazığa oturtamadı ama kendisini hukuken kazığa oturtacaklar  inşallah.

 

                           Sen kabrinde huzur içinde yat hocam. Herkes yaptığı haksızlığın cezasını çekmek için yargı önüne çıkmaya başlıyorlar. Ya sen bu olayın baş aktörü Süleyman Demirel sende İshak Şaron gibi çok çektin ve  kolay kolay can veremedin. Orda hocama yaptıklarınla yüzleş bakalım.

 

                            İşte Türkiye’mizin geleceği için çok faydalı faaliyetlerinin engellenmesi ve aynı tarihte vefat etmesi  rahmetli hocam için ve Türkiye için felaketlerin başladığı tarih olmuştur 28 şubat tarihi. Nur içinde yat hocam mekanın cennet peygamber efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V.) e komşu ol.  Saygılarımla          

Bu yazı toplam 517 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız