SRT Yayın Akışı - 18.01.2021
Son Dakika

Bir kadın devamlı hırçınsa sizin sevginizi hissetmiyordur. 11 Eylül 2020 - 07:14, Cuma


Gamze KARADAĞ Yazar / İlişki Uzmanı

Bir erkek bir kadını ancak kollarının arasına alıp sardığında sakinleştirebilir. Sarılmak, “Ben buradayım…” demenin davranışa yansıyan şeklidir. Bebekler bile şefkatle sarmalandığında susar, tüm hırçınlıkları gider. Bir kadın devamlı hırçınsa ve en ufak bir şeyde sorun çıkarıyorsa sizin sevginizi hissetmiyordur. Sarılın, öpün, koklayın geçsin.

Kadın duymaktan çok hissetmek ister. Bir kadını susturmanın en güzel yolu ona sevginizi hissettirmenizdir. Tabi bunu nasıl yaptığınız kadın için daha mühimdir; çünkü kadın ne yaptığınıza değil o eylemi nasıl yaptığınıza bakar.

Erkekler için önemli olan tek şey istediği bir eylemin gerçekleşmesidir. Ama zorla, ama isteyerek, ama surat asarak olsun; asla sorun değil. Fakat kadında durum böyle değildir. Bir kadın sizin sarılmanıza, öpmenize, bakışlarınıza, söylemlerinize bakmaz. Bunları nasıl yaptığınıza bakar. İsterseniz bir kadına tek taş pırlanta, yatlar, katlar, arabalar alın hiç fark etmez. O an hissettirdikleriniz ve surat şekliniz kötüyse, içten değilseniz kadının nezdinde yaptıklarınız bir önem arz etmez. Aksine bu başlı başına sizinle kavga etmesi için büyük bir sebeptir üstelik.

Bir birlikteliği yürütmekte akıllı kadının rolü ne kadar büyükse, akıllı erkek olmanın da rolü o derece büyüktür. Erkek ve kadın arasındaki farklılıkları öğrenmeniz bir birliktelikte mutluluğu yakalamanıza yardımcı olur.

Yargılamayın, öğrenin. Yadırgamayın, kabullenin.

Sevgilerimle…

Bu yazı toplam 1415 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar