SRT Yayın Akışı - 06.06.2020
Son Dakika

Erkekler için vazgeçilmez kadın14 Mayıs 2019 - 09:35, Salı


Gamze KARADAĞ Yazar / İlişki Uzmanı

Ayrıldığınızda ezilip büzülüp, ağlayıp kahrolacağınıza; karşı tarafa kim olduğunuzu, duruşunuzu, güzelliğinizi, cazibenizi, onsuzda yaşayabileceğinizi gösterin. Çünkü bir ilişki içerisindeyken kişinin algısı zayıf olur. Uzak kalındığında ise kişinin farkındalığı açılır ve sizdeki güzellikleri tekrar görmeye başlar.

Özellikle erkekler; ağlayan, üzülen bir kadından değil; özgüveni yüksek, cazibesi olan, ilgiyi üzerine çeken bir kadından asla vazgeçemez.

Vazgeçilmez kadınların ortak özelliği; güçlü duruşu ve cazibesini hiçbir zaman yitirmiyor oluşudur. Gerektiğinde bir adım geriye çekilebilen, erkeğe bedel ödeten kadınlar erkekler için daima daha cazip ve vazgeçilmezdir.

Erkekler kolay elde etmenin aksine bazı şeyler için bedel ödemeyi severler. Savaşmak erkeklerin doğasında vardır. Savaşıp kazanmak; erkeğin özgüvenini ve erkeklik hissiyatını besleyen bir olgudur.

Vazgeçilmez bir kadın olmak istiyorsanız; hayatınızdaki erkeğin elinin altında olmaktan ve erkeğinizin görüşleri doğrultusunda hayatınıza yön vermekten kaçının. Kendiniz olun. Önce kendiniz mutlu olun. Kendiniz için bir şeyler yapın. Hayatınıza dâhil olan insana kendi güzelliğinizle bir şeyler katın ki; yokluğunuz düşünülemesin.

Sevgilerimle…                         Mail: gamze88karadag@gmail.com

Bu yazı toplam 569 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar