SRT Yayın Akışı - 19.09.2019
Son Dakika

Erkekler tükendiği anda değişmeye başlar.24 Mayıs 2019 - 09:52, Cuma


Gamze KARADAĞ Yazar / İlişki Uzmanı

Bir ilişki içerisinde kendinden ödün veren erkek, tamamen tükenip kendi özünü yitirdiğinde değişmeye başlar. Aslında değişmeye değil; düzelmeye, eski haline dönmeye başlar.

Kadın nazarında bu bir değişimdir elbette ki. İstediğiniz gibi olan partneriniz bir anda farklı biri haline dönüveriyor ve sizin hayallerinize uygun olan o adam gidiyor, yerine farklı bambaşka biri geliyor.

Her şey çok iyiydi, bana böyle güzel davranıyordun, beni şöyle seviyordun ne oldu?

Olan şu; tükendi. Partnerini kaybetmemek için kendinden bir parça vere vere bambaşka biri haline dönüşüverdi ve benliğini yitirdi.

Kendi öz benliği olmayan bir insan kendini arayış içine girer.

Hatta kendi benliğini kazanırken müdahale edildiğinde öfke patlamaları yaşar.

Ergenlik dönemindeki o hırçın, asi, öfke dolu, ele avuca gelmeyen, en ufak bir şeyde tepki verilen zamanları bir düşünüverin…

Ergenlik dönemindeki o duygu durum karmaşasının bir sebebi de kendi öz benliğini arayıştır.

Bu durum kadınlarda da aynı şekildedir fakat kadın fazla ödün verdiğinde tükenir, erkek ise fazla ödün verdiğinde değişir…

Kendinden ödün veren bir kadın tamamen tükendiğinde ilişkiyi bitirir ve kendini yenileyip tamamlar.

Kadınla erkek arasındaki en önemli fark şudur; erkek tükendiğinde arayış içine girer, kadın ise ilişkiyi kati şekilde bitirir.

Unutmayın.

Erkekleri kendinden ödün verdirip değiştirdiğinizde bir gün muhakkak düzeleceğini, kendi özüne döneceğini, kadınların fazla ödün verdiğinde de aradaki bağı günün birinde direk kesip atacağını göz önünde bulundurun.

Bilmek, algınızı açıp daha mutlu ve tadında bir birliktelik yürütmenize olanak sağlar.

Sevgilerimle…

Mail: gamze88karadag@gmail.com

Bu yazı toplam 558 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar

okur