SRT Yayın Akışı - 31.07.2021
Son Dakika

FUTBOLCULARA NE DEMELİ?20 Kasım 2020 - 05:02, Cuma


Ertuğrul Akgün

Değerli dostlar bu futbolculara ne demeli. İki hafta önce ligde oynadıkları maçlara bakıyorum. İstediklerini aldıkları halde oyunlarını sahaya yansıtmadılar. Sonra bakıyorum Hoca istendiği için gönderiliyor ve arkasından yönetim istifa ediyor. Şimdide kongre kararının ardından sonra oynadıkları lig maçlarında ardı ardına galibiyet alıyorlar. Aklıma birçok sorular geliyor ama Sakaryasporuma zarar veririm diye yazmıyorum. Bu futbolcular akıllı olmalılar. Sakaryaspor camiasıyla oynamasınlar.  Bu camia bambaşka bir camia Ahtı tutarsa iki yakaları bir araya gelmez. Adam gibi çıksınlar sahaya yeteneklerini koysunlar ortaya. 

 

CORONA’DA SPORDA Kİ YASAKLAR

Buradan Tüm Sakaryalı spor sevenlere sesleniyorum. Lütfen corana virüs karşısında vurdum duymazlık yapmayın. Ben 20 gün canımla hastanede bu hastalıkla uğraştım. Allah sizleri korusun. Bunu neden yazıyorum biliyor musunuz? Bu konuyla ilgili bir çok bakanlıkların aldığı kararlara uymanızı istiyorum. Evet sizler  spor yapmak istiyorsunuz spor gibisi yoktur bunu en iyi bilenlerden biriyim. Ama Bir çok spor salonlarında  bireysel çalışıyorsunuz. Buna biraz ara verin derim. Çünkü kapalı ve açık havada bire bir yapılan spor çalışmalarında bile bu virüsle tanışıyor. Çok samimi olan arkadaşınız dahi olsa kimin ne olduğunu, nasıl bir virüs taşıdığını bilmiyorsunuz. Spor yaparken bir hapşırma  bir öksürük sizi hastane yoluna götüreceğini unutmayın. Sakarya’mızda yüzde 70’leri bulan bu çoğalan hastalık  Allah korusun bir gün size de uğrar düşüncesinde olun tedbiri almanızı buradan rica ediyorum. İşte burada spor hayatınızın sonu olur. 

 

Şimdi gelelim asıl konuya. Gençlik ve spor müdürümüze buradan sesleniyorum. Sakaryamızda spor için yapmış olduğu hamlelerini taktirle karşılıyorum. Sakaryalı bir çok branşların çalışma sahalarını genç sporcularına hediye ederek tüm kapılarını açmıştır. Şimdi Müdürümden ricam belli bir müddet antrenman salonlarımızda faaliyetlerini geçici olarak durdurması. Sonra vicdan azabı çekmeyelim derim 

 

Bu yazı toplam 986 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar