SRT Yayın Akışı - 25.03.2019

İÇİMİZ CIZ EDİYOR3 Mayıs 2018 - 10:44, Perşembe


Halil MÜFTÜOĞLU

Cin çıkarma vaadiyle kadınları kandıran sahte hocalar, üfürükçüler, sapkın tarikat şeyhleri vesaireler.. Hepsi 28 Şubat döneminin uygun siyasal iklimi oluşturduğuna kanıt olarak ortaya konmuş haber dosyalarıydı. "…Mevcut hükümetin uygulamalarından destek alan, güç alan…" diye başlayarak, haber yaptığı her mide bulandırıcı işi Erbakan'a bağlayan Uğur Dündar, şimdi ailesinin bile olmadığı bir organizasyonda, 'Erbakan Ödülleri'nde baş misafir olarak ağırlanıyor..

                Ben Erbakan açısından helalleşmeyi anlayabilirim.. Yaşananları unutmayı, geçmişe bir çizgi çekip önümüze bakmayı falan.. Bunu bir yere kadar anlarım Erbakan’ın Kemikleri Şimdi Sızlamadıysa!  Uğur Dündar'ı ve Ruşen Gezici’yi 'Erbakan Ödülleri' organizasyonunda görünce içim cız etti..


                Gerçi son zamanlarında sırf Erdoğan'ı yıkmak için Erbakan'a sarılan 28 Şubat medyasını, rahmetli Hoca iyi kullanmıştı. Ama sadece kullanmıştı.. Hatırlayın Kanal B'nin Genel Müdürü Nahit Duru, Kılıçdaroğlu'nu konuk ettiği bir programda, AK Parti'yi zayıflatmak için Saadet Partisi'ni parlatma emri aldığını ağzından kaçırmıştı.. Saadet de bu durumu kendi lehine kullandı. Ama o konjonktürel ilişkinin gün gelip de celladına olan tutkulu aşka döneceğini kim bilebilirdi ki?.. Uğur Dündar.. Vay be.. Şimdi Erbakan ödüllerinde en şık takım elbisesiyle boy gösteren Uğur Dündar, Erbakan'ın ve temsil ettiği görüşün nasıl da yılmaz savaşçısıydı.

                  Herhalde; "..okulda namaz kılan çocuklar, AVM'de namaz kılan büyükler, iş yerinde namaz kılan çalışanlar.." türü haberler CHP'yi çok da fazla kızdırmıyordu. Ama bu haberlerin, seçilmiş iktidarı devirmeye çalışan cuntacılar için sağlam birer gerekçe olarak görüldüğü herhalde unutuluyor. Şerafettin Yardımedici unutuluyor mesela.. Hatırlatayım iki satır.. Merhum Şerafettin Yardımedici, Uğur Dündar'ın en önemli mahareti olan tuzak gazeteciliğinin ilk kurbanlarındandı.. Kendisine komplo kurmak adına gönderilen bir kadının cilvelerine karşı koyamamış. Ve bu hali Uğur Dündar tarafından; ".. Allah , Kitap, Peygamber diyenlerin hâli işte bu.." diye sunulmuştu.. Uğur Dündar'ın gizli kamerasına yakalandıktan. Ama anma misyonlu özel bir program tertiplendiğinde Uğur Dündar'ın ağırlanması en hafif tabirle saygısızlık olmuş.. Davet eden hangi saikle davet etti bilmiyorum. Ama Uğur Dündar hangi yüzle geldi, onu hiç anlamıyorum..


                 Sadece o mu?.. Geceye baktığınızda, neresinden tutsanız elinizde kalıyor.. Ödül alan, 'Erbakan Çok Tehlikeli Biri' başlığıyla CIA siparişi haber yazan Ruşen Çakır. Ödülü veren Uğur Dündar.. Ödül töreninin yapıldığı salonun ismi Mustafa Kemal.. Salon CHP'li Belediye'ye ait.. Diyor ya hikayede; '.. neresini düzelteyim?..' diye.. Tam da bu.. Şimdi sızlamadıysa Erbakan'ın kemikleri, 24 Haziran'da kesinlikle sızlayacak gibi geliyor bana.( alıntı)

 


                  Birde sinema ve tiyatro sanatçısı Metin Akpınar’ın ‘’ 1994 te Erdoğan genel evi kapatacak diye oy toplayan muhalefeti şöyle tanımladı’’ Erdoğan düşmanlığı hepimizi kerhaneci yaptı. Şimdi ise Uğur Dündar, Ruşen Çakır ERBAKAN ödüllerine çağrılmış. Öyle ki Erdoğan düşmanlığı adamı omurgasızda yapıyormuş. Hadi o öyle. YA ONLARI DAVET EDİP ÇAĞIRANLAR!!

                 Bunların ışığı altında hocamın ‘’Siyonizm, kim ben mi siyonizme hizmet edeceğim diye bağırttıra bağırttıra kendisine hizmet ettirir. işte bu son olaylar ve daha bir çokları bunu ispatlarcasına yapılmaktadır. Sen mezarında rahat ol hocam. Aldığımız haberlere göre İzinizden gidecek olan milli görüşün tek temsilcisi YENİDEN REFAH geliyor inşallah. Her şeyi ile hazır. Bütün teşkilatların bir günde kurulması mümkün.. Milli görüş için yolunda bunları yalnız bırakmayalım inşallah. Saygılarımla…

Bu yazı toplam 502 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız