SRT Yayın Akışı - 28.02.2021
Son Dakika

Neden mi kaybediyorsunuz?1 Ocak 2021 - 06:45, Cuma


Gamze KARADAĞ Yazar / İlişki Uzmanı

Gitmeyi kafasına koyan birine gitme dediğiniz için, sizi sevmeyen birine ısrarla kendinizi sevdirmeye çalıştığınız için, olmayan bir şeyi oldurmaya çalıştığınız için ve anlamayana anlatmak adına yırtındığınız için…

Aşık bir insan; kovsanız bile gitmez, çok kötü biri olsanız dahi sever, olmasın diye uğraşırsınız oldurtmaya çalışır. Duruşunuz yeterlidir sizi anlaması için, yeter ki anlamak istesin.  Yeter ki sizi sevsin, istesin…

Bahsettiğim bu davranışları yapmayı bırakırsanız mutlu olmanın yolunu er ya da geç bulursunuz. Çaba göstermekten çok ne için ve kim için çaba gösterdiğiniz daha mühimdir. Bir insan sevdiğinize değmiyor, verdiğiniz emekle güzelleşmiyorsa, hayatınızdan o kişiyi çıkarmakla hiçbir şey kaybetmezsiniz cesaretli olun. Aksine kazanan taraf siz olursunuz.

Unutmayın; insanlar karşı tarafta yerini kendi belirler. Sözleriyle, davranışlarıyla, tutumuyla, ilgisiyle… Sizin yapmanız gereken tek şey değerlendirme yapıp o kişiyi doğru yere yerleştirmek.

Sevgilerimle…

Bu yazı toplam 1497 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar