SRT Yayın Akışı - 09.12.2021
Son Dakika

ŞEHRİMİZİN SAĞLIĞI KÖTÜ!20 Kasım 2021 - 00:32, Cumartesi


Av.Arb. İlker YILMAZ

Değerli Sakaryalılar, şehrimizdeki hastanelerin durumuna ilişkin daha önce defalarca makale yazdım.  Vatandaşlarımızın mağduriyetine, hastanelerin işleyişine dair bilgi ve düşüncelerimi sizlerle paylaştım. Gelinen noktada ne kadar yol katetmişiz bileniniz var mı?

Önemli olan yeni ve büyük hastane binalarının yapılması mı, yoksa içerisinde nitelikli ve yeteri sayıda hekimle birlikte gerekli personelin hizmet etmesinin sağlanması mıdır?

Sorular sorarak zihninizdeki cevaplarla vicdanınızın aynı doğrultuda olup olmadığını bulmak istiyorum.

Yine çocuklarımızın sağlığına önem verilip verilmediğini görmek için Doğum Evine ve Çocuk Acil bölümüne gitmek yeterli diye düşünüyorum. Merak ediyorum ki, Ak Parti yöneticileri bir kez olsun Doğum Evine ve Çocuk Acil bölümüne gittiler mi?

Çocuklarımız geç saatlerde hasta ve yorgun bir şekilde sıra beklerken defalarca fotoğraflandılar. Haberler defalarca yazdı, yine burası için çok sayıda şikayet yapıldı. Bende bu hususu sürekli yazılarımda öne çıkarıyorum.

Vatandaşlarımızın bazı hastalıklar için sürekli olarak randevu almaya çalıştığı fakat sıra bulamadığı, MR çekilebilmek için haftalarca beklediği durumlara ne denmeli bilemiyorum.

Bu konuda yine sorabiliriz acaba Ak Partinin ileri gelenleri, belediye başkanları veya milletvekilleri, Devlet hastanelerinden birinde muayene oldu mu, sıra almaya çalıştı mı?

Ben soruları sorayım, bu soruların cevapları dediğim gibi vicdanımıza ve verdiğimiz oylara kalsın.

 

Sevgi ve Saygılarımla.

Bu yazı toplam 106 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar