SRT Yayın Akışı - 24.10.2020
Son Dakika

ŞEREFSİZ SADİKOV 15 Ekim 2020 - 02:18, Perşembe


Halil MÜFTÜOĞLU

             Devletlerin ve hatta devlet öncesi toplulukların tarih sayfasına 

çıkmasıyla birlikte grup ya da devlet içindeki otoritenin sağlanması ve 

bu düzeni bozmaya yönelen bireylerin cezalandırılması fikri husule gelmiştir. 

 

             Bu çerçevede hırsızlık ve kasten adam öldürme gibi suç tipleri 

bireylerin birbirlerine yönelik hak ihlallerini cezalandırmaya yönelik 

olup, toplumun düzenini sağlamaya yönelik arayışlara gidilmiş ve başka 

suç tiplerine de ihtiyaç duyulmuştur. İşte tam bu noktada karşımıza 

devlete karşı işlenen suçlar ve “vatana ihanet” kavramı çıkmaktadır.Bu bağlamda Azerbaycan Genel Kurmay Başkanı vatanına ihanetten gözaltına alındı.Bu ihanet ötesi bir durumdur 

 

               Sen bir devletin en kritik yerine başkan ol ve vatanına ihanet et.Kim bu şerefsiz?.adi menfaatler karşısında devletine ihanet edip satacak kadar şerefsiz bir adam. Bu ve bunun gibiler de şerefsizdir, alçaktır ve kahpedirler. Bu bağlamda bu tür atamalara atama yapılırken benim adamım değil devletimin milletimin adamıdır diye atama yapmak gereği bir kez daha tecelli etmiştir. 

 

               Türk istihbaratı Bu şerefsizin bütün pisliklerini çıkardı ve Aliyevin önüne koydu! FETÖ Türkiye'ye ne ettiyse, Bu Genel Kurmay Başkanı ve ekibi aynısını Azerbaycan’a etti.! Azerbaycan Genelkurmay Başkanı! Sadıkov;Rus istihbaratına çalışmak,suçundan dolayı gözaltına alındı.Tovuz baskınında şehit olan, tamamı üst rütbeli 7 subayın koordinatlarını da Ermenistan’da bu adam vermiş. 

 

              Çok ciddi deliller var ortada...Bilindiği kadar Necmeddin Sadıkov,27 yıldır genelkurmay başkanlığı yapıyor. Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri bu kansıza emanet..Peki Karabağ kaç yıldır işgalde.?tam tamına 27 yıl. Peki kimdir bu Necmeddin Sadıkov denen şerefsiz? 

 

                Sadikov Derbent kökenlidir.Annesi dağ yahudisidir, adı Tamara.Genelkurmay Başkanı, bu güne kadar kendi akrabalarından asla söz etmemiştir. Türk istihbaratı, son zamanlarda onu dikkatli bir şekilde gözetlemeye başlamıştı yaklaşık bir ay önce; Sadikov Türk danışmanlarla kavga etmişti.Hatta çok sert çıkışlarda bulunarak;“Eğer ordumuzu Türkiye’ye teslim ediyorsak,karılarımızı da Türkiye’ye verelim”diyerek içinde kin’i kusmuştu

 

               Rabbim ömrünü bereketli kılsın İnşAllâh koca reis. Dünyanın dengesini bozdun, kardeşler arasında fitneye sebep olan,Hasan Sabbah’ın soyunu fetöcüleri ve Sadıkov gibi kansızları açığa çıkarttın.. 

Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim kılsın İnşAllâh...Amin. Saygılarımla. 

 

***MASKE,HİJYEN, ZORUNLU MESAFE KURALLARINA UYALIM. UYMAYANLARI UYARALIM.DURUM VAHİM CORONA PİK YAPMAYA DEVAM EDİYOR***NE OLUR DİKKAAAAAAATTTTT. 

 

 

Bu yazı toplam 1061 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar