SRT Yayın Akışı - 21.04.2021
Son Dakika

VETARANLARIN SAHA BELİRLEMESİ12 Şubat 2021 - 02:18, Cuma


Ertuğrul Akgün

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek takımlar, müsabakalarını oynayacakları sahaları tespit ederek sezon öncesi Lig Yönetimi'ne bildirmek zorundadırlar.  Saha ücreti, ev sahibi takım tarafından karşılanır. Sahası bulunmayan takımlar, Lig Yönetimi'ne durumu yazılı olarak bildirmek zorundadır. Gerekli başvuru yapıldıktan sonra sahası bulunmayan takımlara Lig Yönetimi tarafından saha temin edilir ve ücreti ev sahibi pozisyonunda olan takım tarafından karşılanır.

Kadrolar kaç kişiden oluşur?

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek takımlar, 11'i sahaya çıkan olmak üzere en fazla 22 kişiyi esame listesine yazabilir. Oyuncu değişikliği 6 ile sınırlıdır ve çıkan oyuncu tekrar oyuna giremez. Bir takım, dokuz (9) kişiden az futbolcuyla müsabakaya başlayamaz.

Katılım şartları nedir?

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele etmek isteyen takımlar, ilgili sezona dair olan "Katılım Formu" doldurarak talep edilen sürede Lig Yönetimi'ne teslim etmek zorundadır. Gerekli kriterleri yerine getiren takımların, Lig Yönetimi tarafından belirlenen Katılım Ücretini ilgili hesaba yatırdıktan sonra başvurusu onaylanmış kabul edilir ve ilgili sezonda mücadele etmeye hak kazanır.

Bu yazı toplam 1146 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar