SRT Yayın Akışı - 14.05.2021
Son Dakika

HENDEK BELEDİYESİ’NDEN SAHADA ETKİN ÇÖZÜMLER22 Nisan 2021 - 13:20, Perşembe

Mahallelerde yaşanan yol ve yağmur suyu gibi sorunlara müdahale ederek çözümler bulan Hendek Belediyesi, vatandaştan gelen talep doğrultusunda çalışmalarına hız kazandırdı.

YAĞMUR SUYU HATLARI

Bir yandan proje çalışmalarını sürdüren Hendek Belediyesi, diğer yandan sahada sorunlara etkin ve kalıcı çözümler üretmeye devam ediyor. Ekipler çalışmaları kapsamında Yeşilvadi Mahallesinde heyelan nedeniyle bozulan yol geçişine yağmur suyu akışını da sağlamak adına 600’lük beton büzler döşeyerek çözüm buldu. Böylelikle yol güvenliği sağlanırken, yağmur suyu geçişlerinde de sorun ortadan kaldırılmış oldu. Ekipler diğer yandan Süleymaniye Mahallesinde 2 km uzunluğunda açık kanalda temizlik çalışması başlattı.

 YOL BAKIM ONARIM

Ayrıca Servetiye, Çağlayan, Rasimpaşa, Sivritepe, Yenimahalle, Süleymaniye ve Uzuncaorman mahallelerinde, yol bakım onarım çalışmaları tamamlandı. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bu çalışmalarını tamamlayan ekipler, tüm taleplerin ciddiyetle programlı bir şekilde çözüme kavuştuğunu duyurdu. Ayrıca Sümbüllü Mahallesi’nde kilitli parke çalışmaları hızla devam ederken, özellikle çocuk parklarında bakım-onarım ve temizlik çalışmaları da hızlandı. Vatandaşlar çalışmalar nedeniyle Başkan Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti.  Kadir KAZIN

Bu haber toplam 85 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar