SRT Yayın Akışı - 22.06.2021
Son Dakika

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YARDIMINA KOŞTULAR!11 Mayıs 2021 - 16:11, Salı

Ramazan Ayı boyunca Adapazarı Kızılay Başkanı Nur Gülşan önderliğinde şehrin ileri gelen kamu ve kâr amacı gütmeyen kurumları ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için bir araya geldi.

Adapazarı Kızılay Şubesi’nin organize ettiği Ramazan etkinliklerinde; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, SYKD Başkanı Necmettin Kırık, Sakarya Kızılay Başkanı Zahit Tiryaki, Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Enes Boz ve Genç MÜSİAD ekibiyle birlikte çalışarak şehrin her bölgesinde ihtiyaç sahiplerinin yardımlarına koştu. Tam kapanma sebebiyle pandeminin etkilerinin daha derin hissedildiği bu günlerde Sakarya’daki ihtiyaç sahipleri için destek olan başta Kızılay olmak üzere kamu ve kar amacı gütmeyen kurumlar birlikte hareket ederek daha verimli ve faydalı çalışmalar ortaya koydular.

YARDIMLAR DEVAM EDECEK

Kızılay’ın halkımıza yardım çalışmalarının artarak devam edeceğini vurgulayan Adapazarı Kızılay Başkanı Nur Gülşan; “Kızılay olarak kurulduğumuz günden bu yana halkımızın selameti ve refahı için elimizden geleni yapıyoruz. Her afette ve sıkıntıda ilk biz koşmaya çalışıyor, ilk biz adım atmaya çalışıyoruz. Pandemi de son yıllarda yaşadığımız en büyük ve en tehlikeli afet. Ramazan ayı Müslüman alemi olarak birlik ve beraberliğimizin en üst noktaya çıktığı zaman. Bu ayda bizleri yalnız bırakmayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye, Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu’ya, SATSO Başkanımız Akgün Altuğ’a, MÜSİAD Sakarya Başkanımız İsmail Filizfidanoğlu’na, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanımız Necmettin Kırık’a, her konuda bizlere öncülük eden Sakarya Kızılay Başkanımız Zahit Tiryaki’ye ve elbette bizi hiç yalnız bırakmayan Genç MÜSİAD Sakarya Başkanımız Enes Boz ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz” dedi. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 94 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar