'MUHALEFET GELİŞMELERİ DEĞERSİZLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR'7 Haziran 2021, Pazartesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, muhalefet partilerin yaptıkları açıklamalara cevaben bilgilendirmede bulundu. Yavuz, yaptığı bilgilendirmede, 'Muhalefet boş konuşuyor" dedi.   Yavuz yazılı olarak yaptığı bilgilendirmede Bin Yataklı Şehir Hastanesinin ihalesinin yapılmasının kendilerini memnun ettiğini ifade  etti. Bu hastanenin önemli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Yavuz, "Bu ihalenin içinde Acil Durum Hastanesi’nin de olması işe çok farklı bir anlam kattı.Tam da en sevindiğimiz anda bu sevinci gölgelemek istercesine yapılan açıklamalar gerçekten bizi şaşırttı. İlk önce ana muhalefet partisinden birileri sahneye çıktı. Her zaman olduğu gibi yine yapılanları değersizleştirmeye, güzel gelişmeleri gölgelemeye çalıştı.

 'MUHALEFETİN FREKANSLARI KARIŞIYOR'

Muhtemeldir ki, sözüm ona muhalefet, bugüne kadar değer atfedilebilecek bir iş üretemediği için bizim yaptıklarımız üzerinden adeta kendi zihniyetlerinde gördüğü değersiz ve önemsiz görüntüyü resmetmeye çalışıyor. Zaten onların yaptığı en önemli iş, kendilerine ait o değersiz görüntüyü başka yere ait sanmak ve zevzeklik işine soyunmak. Maalesef boş teneke misali gelişigüzel ses çıkarmak, en önemli meziyetleri olmuş. Bazen sinyalleri takılıyor, bazen frekansları karışıyor ve ortalıkta dolaşıp duruyorlar. İşte o yüzden yaptıklarının bir anlamı yok. Kendilerine özel hazırlanmış platformlarda debelenip dursunlar" dedi.

BU İŞTE ÇOK EMEK VAR

 Yavuz, “Gerek Bin Yataklı Şehir Hastanemiz, gerekse Acil Durum Hastanemizin ihalesinin yapılmasında medya mensubu arkadaşlarımızın da doğrusu büyük payı var.  Ayrıca birçok başka arkadaşımızın da bu işte emeği var ki hepsine müteşekkiriz. Bunu gerçekleştirmek için biz milletvekilleri elbirliği içinde zaten hep uğraş verdik. Ama Sayın Ergün Atalay abimizin de bu konuda çok özel katkıları var ki bundan da ileriki günlerde ayrıntısı ile bahsedeceğim inşallah. Sayın Sağlık Bakanımız ihalenin biran önce yapılması için gerçekten özel bir uğraş verdi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan meselenin adım adım takipçisi oldu" dedi.

Bu haber toplam 159 defa okundu.