SRT Yayın Akışı - 22.06.2021
Son Dakika

'SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN DEVA'YA KULAK VERİLMELİ'10 Haziran 2021 - 15:46, Perşembe

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Yerel yönetimler ve Şehircilik işlerinden sorumlu İl Başkan yardımcısı Ahmet Bayrak ve yönetimi, Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliğini ziyaret etti. Erdoğan, "Tarım sektöründeki sorunların çözümü için Deva Partisine kulak verilmeli" dedi

Deva Partisi  Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Yerel yönetimler ve Şehircilik işlerinden sorumlu İl Başkan yardımcısı Ahmet Bayrak ve yönetimi, Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demiray’ı  ziyaret etti. Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan ziyaretinde, vatandaşın, emekçinin, çiftçinin haklarına sahip çıkılması gerektiğine dikkat çekti. Özellikle tarımda ülkemizin kendi kendine yeten bir ülke olması gerektiğini savunan Erdoğan, ” Deva Partisi’nin  hesapsız kitapsız hiç bir söylemi olmaz. Tarımla alakalı hayvancılıkla alakalı sorunlar var. Önemli olan bu sorunları nasıl ve kiminle  çözeceğiz. Bu yüzden herkesin Deva Partisi’ne kulak vermesi gerekiyor.  Adalette, ekonomide, dışişlerinde, hukukta çok büyük sorunlar var.  Tarım olmazsa artık hiç bir şeyin olmayacağı bir dönemi yaşıyoruz.”

'ÜLKE İÇİN NE YAPABİLİRİZ'

Kanatlı sektörün de ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını belirte Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: ”Kanatlı sektörü Türkiye’nin en önemli sektörlerindendir.  Siz üreticilerin de daha iyi bir üretim yapabilmesi için var olan sorunlarınızı da dikkate almak gerekir. Bizim bütün konsantrasyonumuz ülke için ne yapabiliriz kiminle ne yapabiliriz. Deva Partisi yeniliğe açık, sorunları çözmesini bilen bir yapısı var. Vatandaşın da bu destekleme plânlarından memnun kalacağı bir düşünce yapısı olduğuna inanıyoruz.”

SEKTÖR BEKLENTİ İÇİNDE

 Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demiray, ülkenin refahı için uğraşan her partiye saygı duyduğunu belirtti. Demiray ,”Bizler üretici olarak, çiftçi olarak ülke ekonomisine katkı sağlayan her düşünceye, partiye saygı duyuyoruz. Bizler ülkenin iyiliği için kalkınması için her zaman en iyisinin görevde olması gerektiğine inanıyor bu yüzden de görüşmelere her zaman açığız. Bizler Kanatlı sektörün desteklenmesi için gerekli adımların atılması için de beklenti içerisinde oluyoruz. Bizler daha iyi üretim yapmak için daha iyi desteklenmeye ihtiyacımız var” dedi. Demiray, ziyaretleri için ayrıca misafirlere teşekkür etti. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 114 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar