SRT Yayın Akışı - 02.08.2021
Son Dakika

LASTİK-İŞ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU19 Temmuz 2021 - 15:57, Pazartesi

Lastik-iş sendikası Sakarya şube Başkanı Fuat Özbay ve yeni yönetimi Sakarya basınıyla bir araya geldi.

Lastik-iş Sakarya Şube Başkanı Fuat Özbay “Hepinizin malumudur ki,  Lastik-İş Sendikası olarak çok zor ve sıkıntılı bir süreç yaşadık, bu zorlu sürecin akabinde yönetimi devraldık. Yeni yönetimimle beraber biz hayaller kurduk ve iyi işler yapmak için yola çıktık.

Üyemiz bulunan fabrikalarımızla önce iş barışının ve güvenlik ortamının sağlandığı ve de şehrimize katma değer oluşturan fabrikalarımızın devamlılığını sağlama adına bir mücadeleye girdik.  Bizlerin her şeyden evvel, ekmekten ziyade insan onurunun ön plana çıktığı, insan haklarının sonuna kadar savunulduğu bir mücadelenin gayreti içinde olacağımızı, siz basın mensupları aracılığıyla ilan etmiş bulunuyoruz. Küresel yatırımcıların dayatmasıyla elimiz kolumuz bağlanmış gibi gözükmüş olsa da,  Lastik-İş Sendikası olarak biz, Ülkemizde katma değer oluşturan işletmelerimizin devamlılığını esas almakla birlikte, iş barışı ve işçi sağlığının en üst seviyeye çıkarılmasının sağlanması yönünde terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 133 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar