Sarf malzemesi satın alınacak

                                                           BİLGİSAYAR, ÇEVRE BİRİMLERİ VE SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR                              ...

                                                           BİLGİSAYAR, ÇEVRE BİRİMLERİ VE SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

                                                                                                     SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzeme Mal Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN  :  2023/882463

1-İdarenin

a) Adı  : SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

b) Adresi :Erenler Mah. 1004 Sok. No:11 54200 . ERENLER/SAKARYA

c) Telefon ve faks numarası : 2644444054 - 2642775458

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası :  https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı  :  Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzeme Mal Alımı

b) Niteliği, türü ve miktarı :          

24 Kalem - 1. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler 4 Kalem - 2. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler 5 Kalem - 3. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Taşınır Kayıt Kontrol Şb. Müd. deposuna teslim edilecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi : Sözleşme imzalandıktan sonra işin süresi 60 takvim günüdür. Teslim Programı: 1. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler - Sözleşme İmzalandıktan sonra 45 takvim günü içerisinde 2. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler - Sözleşme İmzalandıktan sonra 60 takvim günü içerisinde 3. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler - Sözleşme İmzalandıktan sonra 60 takvim günü içerisinde

d) İşe başlama tarihi  : Sözleşme imzalandıktan sonra

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 19.09.2023 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) :Erenler Mah. 1004. Sok. No:11 D:1 54200 Erenler/SAKARYA Ek Hizmet Binası İhale Odası

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

Tekliflerin değerlendirilmesi aşamasında idare Teklif edilecek ürünlerin teknik şartnamede belirtilen kriterlere uygunluğunun kontrolü amacıyla ürünlere ait katalog ve/veya fotoğraflarını isteyecektir. İdarenin yazılı olarak isteyeceği katalog ve/veya fotoğrafları istekli, idarece Tevsik Edici Belgelerin sunulması tebligatına istinaden belirtilen süre içerisinde idareye sunulacaktır. Bu katalog ve/veya  fotoğraflar teknik şartnamediki tüm özellikleri kapsayacak şekilde olacaktır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin 2. Kısım Bilgisayar, Çevre Birimleri ve Sarf Malzemeler kısmında %15(On Beş ) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01882125

28 Ağu 2023 - 00:00 Sakarya- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Adapostası Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Adapostası Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Adapostası Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Adapostası Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.