Orman yolları sanat yapısı yaptırılacak

GEYVE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BEYPINAR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 828 KOD NOLU İLE DOĞANÇAY ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 55,67 VE 68 KOD NOLU ORMAN YOLLARI SANAT...

GEYVE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BEYPINAR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 828 KOD NOLU İLE DOĞANÇAY ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 55,67 VE 68 KOD NOLU ORMAN YOLLARI SANAT YAPISI YAPIMI İŞİ

GEYVE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BEYPINAR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 828 KOD NOLU İLE DOĞANÇAY ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 55,67 VE 68 KOD NOLU ORMAN YOLLARI SANAT YAPISI YAPIMI İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/457584

 

1-İdarenin

a) Adı

:

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-GEYVE DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

Tepecikler Mahallesi Konyali Alibey Caddesi 121 54700 GEYVE/SAKARYA

c) Telefon ve faks numarası

:

2645175280 - 2645170042

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu yapım işinin

a) Adı

:

GEYVE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BEYPINAR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 828 KOD NOLU İLE DOĞANÇAY ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 55,67 VE 68 KOD NOLU ORMAN YOLLARI SANAT YAPISI YAPIMI İŞİ

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Beypınar Orman İşletme 828 Kod Nolu Çepel D.-Furun S. 2+500 Km B Tipi Orman yolunda 15 adet; Doğançay Orman İşletme Şefliği 55 Kod Nolu Çatal D.-Çan T. 5+500 Km B Tipi Orman yolunda 12 adet;67 Kod Nolu Leylekdere-Nil Tepe 3+500 Km B Tipi Orman yolunda 12 adet; 68 Kod Nolu Durutepe-Leylek Dere 3+500 km B tipi Orman yolunda 10 adet olmak üzere toplam 49 adet Sanat Yapısının 13 kalemde yapım işi.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Beypınar Orman İşletme 828 Kod Nolu Çepel D.-Furun S. 2+500 Km B Tipi Orman yolunda 15 adet; Doğançay Orman İşletme Şefliği 55 Kod Nolu Çatal D.-Çan T. 5+500 Km B Tipi Orman yolunda 12 adet;67 Kod Nolu Leylekdere-Nil Tepe 3+500 Km B Tipi Orman yolunda 12 adet; 68 Kod Nolu Durutepe-Leylek Dere 3+500 km B tipi Orman yolunda 10 adet

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Yer tesliminden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 3 gün içinde
yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

17.04.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü İdare Binası Müdür Yardımcısı Odası


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyim belgeleri:

Son on beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin % 50 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler.

4.4.Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler ve benzer işlere denk sayılacak mühendislik ve mimarlık bölümleri:

4.4.1. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

11.06.2011 Tarih ve 27961 sayılı resmi gazetede yayınlanan  Tebliğ ekinde yayınlanan Yapım İşleri Benzer İş Grupları Listesinde yer alan V.GRUP:KARAYOLU İŞLERİ (Altyapı+Üstyapı) yapım işleri ile IV. GRUP: İÇME-KULLANMA SUYU VE KANALİZASYON İŞLERİ benzer iş olarak kabul edilecektir.

4.4.2. Benzer işe denk sayılacak mühendislik veya mimarlık bölümleri:

İnşaat Mühendisi veya İnşaat Yüksek Mühendisi, Orman Mühendisi veya Orman Yüksek Mühendisi


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (N) : 1,20
Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02013133

03 Nis 2024 - 00:05 Sakarya/ Geyve- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Adapostası Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Adapostası Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Adapostası Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Adapostası Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.