Bitkisel atık yağlar toplanacaktır

                                                             İHALE İLANI                                   ADAPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN 1-İHALENİ...

                                                             İHALE İLANI

                                  ADAPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

1-İHALENİN KONUSU: Adapazarı Belediyesi sınırları içerisinde Mahalle Muhtarlıklarından ve Mobil Atık Getirme Merkezlerinden Bitkisel Atık Yağların Toplanması,Taşınması ve Geri Kazanılması   İşi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesine göre 3 (üç) yıl süre ile ihale edilecektir.

2-İHALE USULÜ:  Adapazarı Belediyesi sınırları içerisinde Mahalle Muhtarlıklarından ve Mobil Atık Getirme Merkezlerinden Bitkisel Atık Yağların Toplanması,Taşınması ve Geri Kazanılması   İşi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.Maddesine göre Açık Arttırma Usulü ile yapılacaktır.

3-İHALENİN NEREDE, HANGİ SAATTE VE TARİHTE YAPILACAĞI: Atık Toplama İşi İhalesi …… tarihinde saat:…….’da, Adapazarı Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda yapılacaktır.

4-ŞARTNAME BEDELİ: Atıkların Toplanması işi şartname bedeli  500 TL’dir.

5-MUHAMMEN BEDEL VE GEÇİCİ TEMİNAT: İşin muhammen bedeli 369.784,80 TL (üçyüzaltmışdokuzbinyediyüzseksendörtliraseksenkuruş) olup, %3 (yüzdeüç) nispetindeki geçici teminat miktarı 11093,54TL (onbirbindoksanüçliraellidörtkuruş) ’ dir. Kesin teminat miktarı ise kesinleşen ihale bedelinin %6 ‘sıdır.

Not: İhaleye katılmak isteyenler geçici teminatlarının ihale gününden 1 (bir) gün öncesi mesai bitimine Adapazarı Belediyesi veznelerine yatırmaları gerekmektedir. Ödemeler dosyasında mevcut şartnamede yazılı hükümler dahilinde yapılacaktır.

6-İHALEYE KATILABİLME ŞARTLARI: Adapazarı Belediyesi sınırları içerisinde Mahalle Muhtarlıklarından ve Mobil Atık Getirme Merkezlerinden Bitkisel Atık Yağların Toplanması,Taşınması ve Geri Kazanılması   İşi ihalesi için istenilen belgeler 2886 sayılı kanunun hükümlerine uygun olarak hazırlanarak ……..saat 17:30’a kadar Adapazarı Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edilecektir.

7-İSTENİLEN BELGELER: İhaleye katılacak kişi ve kuruluşlar ihale gününden, en geç 1(bir) gün öncesine kadar aşağıdaki belgelerle birlikte Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğü’ne teslim edilecektir.

İhalenin yapıldığı yıl içinde alınmış belgenin aslı veya noter tasdikli sureti olmak kaydıyla;

-GERÇEK KİŞİLERDEN:

a. Nüfus Cüzdan Sureti,

b. Nüfus Kayıt Örneği (İkametgah Belgesi),

c.Geçici teminatı yatırdığına dair belge,

d. Temsil durumunda; noter tasdikli vekaletname ve vekalet edene ait imza sirküsü,

e. Şartname Alındı Makbuzu,

f. Adapazarı Belediyesine borcu olmadığına dair belge (Mali Hizmetler Gelir Biriminden)

g. Bitkisel Atık Yağ Toplama Çevre İzin ve Lisans Belgesi

h.Atık Taşıyan Araçlar İçin Lisans Belgesi

ı.İhaleye girmeye yasaklılığı olmadığına dair yazı

i.Bitkisel Atık Yağ İhalesine katılmak isteyen firma /kişi Şartnamenin her sayfası ayrı ayrı imzalamak zorundadır.

-TÜZEL KİŞİLERDEN:

a. Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu idareden (Dernekler Müdürlüğünden, Ticaret ve Sanayi veya Esnaf Odasından, Ticaret Sicili Müdürlüğünden, İdare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya ilgili makamdan)  ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair belge.

b. Şirketlerden Noter tasdikli imza sirküleri,

c. Vakıflardan ihaleye katılmak üzere yetkili organ tarafından alınmış kararın aslı veya noter tasdikli sureti ve ihaleye katılmak üzere yetkilendirilen kişinin noter tasdikli imza sirküleri,

d. Derneklerden ihaleye katılmak üzere yetkilendirdiği kişiyi belirten karar defterinin ilgili sayfasının noter tasdikli sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza sirküleri ile dernek tüzüğünün noter tasdikli sureti,

e. Geçici teminatı yatırdığına dair belge,

f.Temsil durumunda; noter tasdikli vekaletname ve vekalet edene ait imza sirküsü,

g. Şartname alındı makbuzu,

h.Adapazarı Belediyesine borcu olmadığına dair belge (Mali Hizmetler Gelir Biriminden)

ı. Bitkisel Atık Yağ Toplama Çevre İzin ve Lisans Belgesi

i.Atık Taşıyan Araçlar İçin Lisans Belgesi

j.İhaleye girmeye yasaklılığı olmadığına dair yazı

*İhale dosyasına www.adapazari.bel.tr adresinde bulunan İhale Rehberi linkinden ulaşabilirsiniz.

İLAN OLUNUR

#ilangovtr

Basın No ILN02013424

19 Nis 2024 - 00:05 Sakarya/ Adapazari- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Adapostası Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Adapostası Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Adapostası Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Adapostası Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.