SRT Yayın Akışı - 13.05.2021
Son Dakika

DUYGULAR DA DEĞİŞİR30 Nisan 2021 - 04:34, Cuma


Gamze KARADAĞ Yazar / İlişki Uzmanı

Aşk bir arzudur ve kimse kimseyi uzun süre aynı derecede arzulamaz. Karşısındaki kişinin duygularına, davranışlarına, cazibesine, ilgisine göre şekil alır zamanla… Değişen duygu durumundan dolayı kimse birbirini suçlamamalı bu yüzden… Ve kimse karşısındaki kişiye gün geçtikçe değişen duyguları için bir öncekine nazaran kıyas yapmamalı. Çünkü duygular sizin davranışlarınıza göre daima iniş çıkış gösterir.

Ben bıraksam dahi o beni asla bırakmaz, önceki gibi anlayışlı değilsin, benimle eskisi kadar ilgilenmiyorsun, hani çok aşıktın ne oldu, beni artık beğenmiyorsun, arayıp sormuyorsun ithamlarını karşı tarafa iletmeden önce durun ve bir düşünün.

Sen onu bıraksan dahi o seni neden bırakmasın annen değil baban değil! Sen tavır yaptığında, onu ittiğinde, egonu şişirmek için hor gördüğünde, öz benliğini doyurmak adına ona gard aldığında duygularının eksiye düşmesi kadar normal ne olabilir ki?

Size karşı önceki gibi anlayışlı olmayan insanların muhakkak tahammülü kalmamıştır. Sizinle eskisi kadar ilgilenmeyen partnerinize sizinle ilgilenmesini gerektiren bir durum bırakmamışsınızdır. Sizi arayıp sormayan partneriniz gizeminizi kaybettiğiniz için arayıp sormuyordur. Çünkü sizi biliyordur.  Sizi eskisi kadar beğenmediğini savunduğunuz partneriniz güzelliğinize aşina olmuştur. Bu noktada stabil olmak yerine fark yaratmak ve cazibeyi yitirmemek önem arz eder.

Arzular körelir. Ve aşk arzudur. Arzu tanıdıkça artar. Tabii tanıdıkça sizi heyecanlandırıyorsa…

Sevgilerimle…

Mail: gamze88karadag@gmail.com

Bu yazı toplam 91 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar